Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik úgy gondolják, hogy Észak-Korea igazából egy eleven kánaán, csak a propaganda állítja be negatívan?

Figyelt kérdés
Néha egyes helyeken tényleg belebotlok ilyen kommentekbe, hozzászólásokba. Az ilyenek csak felületesen néznek és olvasnak híreket? És a menekültek és azok beszámolói szerintük micsodák?
2017. ápr. 21. 08:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Tudod, az agymosottság már csak ilyen eredményeket szül. Bár egy részénél nincs kizárva az se, h inkább trollkodásból írja. De ha arra kéred, költözzön Észak-Koreába, ha annyira tetszik neki, még ő van felháborodva :)
2017. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
23%
Mért ne lenne kánaán?
2017. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
30-as, te nekem nagyon gyanús vagy. Nem az vagy, aki Nyugat-ellenes Magyarország-Oroszország-Transznyisztria-Belorusszia-Kuba-Észak-Korea szövetséget támogatna a 15-ös válaszban?
2017. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
Én is tapasztaltam ilyet már híroldalak fb oldalán. Nemrégiben egy ilyen 70 év körüli nyugdíjas bácsi oktatta a népet hogy Amerika érdeke hogy Észak-Koreát rossznak lássuk mert így beavatkozhatnak majd ott is és ez a tervük. Az ember amúgy levezette hogy ha ott annyira rossz lenne ott akkor már lázadnának.
2017. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Még olyat láttam, hogy egy dokufilm youtube-os felületén valaki azt kommentelte, hogy nem szabad bírálnunk egy kultúrát csak azért, mert más, mint a miénk, tiszteletben kell tartanunk. Én erre írtam, hogy akkor evvel az erővel nem bírálhatjuk Hitlert vagy Mussolinit, mert nem vagy németek vagy olaszok.
2017. ápr. 21. 09:18
 6/40 anonim ***** válasza:
50%
Tudnál adni egy linket, 4-es? Szeretnék egy kicsit ámulni az öregen :)
2017. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

'Én erre írtam, hogy akkor evvel az erővel nem bírálhatjuk Hitlert vagy Mussolinit, mert nem vagy németek vagy olaszok.'


Vagy Sztálint, mert nem vagyunk oroszok, sem Pol Potot, mert nem vagyunk kambodzsaiak.

2017. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
#6: Egy Alfahir-es cikk alatt volt, pár hete. Bocs de nem tudom visszakeresni.
2017. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
És ez az Alfahír milyen irányultságú?
2017. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%
Több embertől hallottam én is hogy szerintük a diktatúra az ideális társadalmi forma. Azért mondták ezt mert csalódtak a mi demokráciánkban, amiért egyesek gátlástalanul lophatnak benne. Míg a kommunista Koreában simán kivégzik azt aki sokat lop a néptől.
2017. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!