Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Attól függetlenül, hogy én a...

Attól függetlenül, hogy én a kormány CEU-s ténykedését teljes mértékben elítélem, nem értem, ha az USA kormánya nem jogosult oktatási ügyekben ténykedni, akkor oktatási ügyeket miért véleményez?

Figyelt kérdés
ráadásul ultimátum szerűen felszólítva szuverén államot törvénye átírására

2017. ápr. 12. 10:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

[link]

A CEU az egyetem, a KEE-t azért hozták létre, hogy a képzéseik egy részét akkreditálhassák a magyar képzésben is, tehát ha törvényileg kinyírják a CEU-t és mondogatják, hogy a KEE-vel semmi baj, az pont olyan mintha a dohányboltokban megtiltanák a dohány árusítását, és azt mondanák ezzel semmi gond nincs hiszen dohánypapírt még mindig eladhatnak.

2017. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a külpolitika csakis mások belügyeivel foglalkozik, ez a definíciója, ami az egyik országnak külpolitika az másik országnál belpolitika kell hogy legyen értelemszerűen, legalábbis a külpolitikai ügyek elég elenyésző része foglalkozik a nemzetközi vizekkel vagy az űrrel.
2017. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
miféle baromság ez? Külpolitika pl. megegyezés két orszég között, közös ügyek, amikenk van mindkét országra belpolitikai vonzata, de nem egymáséba való beledumálás
2017. ápr. 12. 12:08
 14/18 A kérdező kommentje:
Az adott ország érdekeit sérti? Miért? Talán Sorosét, de már ő is levette a CEU-ról a kezét. Az egyetem érdekeit sérti legfeljebb.
2017. ápr. 12. 12:09
 15/18 anonim ***** válasza:
4%

A kormánynak nincs CEU-s ténykedése, hanem egységesítik az egyetemek működési szabályzatát.

A csak CEU csinál belőle hisztériát.

2017. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
4%
*Csak a...
2017. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%

# 6/16 Időpont ma 10:56


A CEU a jelenlegi törvényekkel nem tud maradni. Tehát vagy mi szüntetjük meg a törvényt, vagy az amcsik mahinálnak a saját berendezkedésükön.


Az előző válaszadó meg itt is remekül tolja a kormányhazugságot...

2017. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én csak arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz így a nagy Trump- Orbán barátsággal. Itt a vége?
2017. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!