Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tisztázzuk. A "mai" liberalizm...

Tisztázzuk. A "mai" liberalizmus jó vagy rossz? Rossz az, aki a "mai" liberalizmus elutasítja?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 19:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

@19 minek irjak barmit is? attol hogy tettetni fogod hogy "az nem ugy van meg nem ertem mirol beszelsz" szintu hulyesegeitek,nem a vitakultura kremje hogy ugymondjam.



@20 edes ocsem,orulj hogy lenacizhatsz,legyen a legnagyobb oromod az eletben,de egyet mondok,te szerintem nagyon nem szeretnel face to face talalkozni egy igazi nacival,mondjuk egy Aryan Brotherhood taggal,aki egyenest a sittrol erkezett...mert ugyanigy probalnad vedeni a kedvenceidet,a masodperc tortresze alatt halott lennel te ostoba.szerinted egy nacival mennyi ideig tudnal xarozni? fogalmad nincs mit.jelent a szo hogy naci...te agyoniskolazott.

2017. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%

21: Hiába térsz ki a válasz elől, előbb-utóbb kénytelen leszel reagálni valamit. "Merica: Nem vagy tisztában az autoriter rendszer fogalmával. Oroszországban, lassan nálunk is, autoriter rendszer van. Amerikában működik a liberális demokrácia, tehát az elnök nem azt csinál, amit csak akar. Lásd, a bíróság felül tudta írni Trump muszlim-ellenes rendeletét. Nálunk Ilyenről szó se lehetne, a bíróság nem is merne, nem is bírna szembemenni Orbánnal."


Fenyegetőzni meg lehet, de akkor ne beszéljünk már vitakultúráról...én értem, hogy nem vagy képes rendesen érvelni, de ilyen szintre ne alacsonyodj már le. Nagy szavakkal meg nem én kezdtem el dobálózni, náci barátom.:D

2017. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%

Én erre szoktam mondani,hogy a legjobb lenne,ha megszűnnének a nemzetállamok.


Az egész egy kavalkád,ami arra jó,hogy különféle csoportok egymást elviselve éljenek.


Szívesebben élnék egy olyan helyen,ahol csak liberálisok élnek,akiknek meg a diktatúra tetszik éljenek együtt és viseljék annak következményeit!

Majd a király megmondja azoknak,akik diktatúrában akarnak élni,hogy mi merre hány méter,és éljenek elnyomottként,ha nekik ez annyira jó!

2017. febr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem rossz az aki a mai liberalizmust elutasítja. Ahogy az sem rossz, aki a mai konzervativizmust, "illiberalizmust" elutasítja. Nem gondolkodhat mindenki egyformán a világ dolgairól.
2017. febr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek!Köszi a válaszokat.
2017. febr. 15. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!