Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tisztázzuk. A "mai" liberalizm...

Tisztázzuk. A "mai" liberalizmus jó vagy rossz? Rossz az, aki a "mai" liberalizmus elutasítja?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 19:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%
Tisztázzuk. Aki elutasítja a liberalizmust, az egy senkiházi, akinek egyetlen reménye az életben az, ha megtagadhat bizonyos embercsoportoktól jogokat. A céljuk, hogy akármennyire is nullák mindenben, azt legalább mondhassák, hogy "de legalább fehér vagyok" vagy "de legalább nem vagyok b.z.". Azért ne hagyjuk figyelmen kívűl, hogy milyen iskolázottságú rétegek ezek a nagy "nem vagyok rasszista, de.." típusú, Trump meg Orbán szavazó idióták. White trash, ahogy az amcsi hívja őket. Ahogy mondtam, egyetlen reménységük az életben, hogy ők fehérnek születtek, és ez és a nemzetiségük az egyetlen dolog, amire büszkék tudnak lenni, mert mást rohadtul nem tudnak elérni.
2017. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%
8: ja mert az nem direkt hogy Líbia partjaitól behajókázzuk őket Itália csodás partjaihoz,miért nem fordítják őket vissza? nem a feladatuk idehozni őket,és igen Németországban,csak úgy fogják és betelepítik őket valahova,de véletlen se lakott területen kívülre,hanem szépen szomszédságokba.
2017. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%

12

Egyrészt nem olyan régtől fogva mostmár visszadobálják őket a túlsó partra. Másrészt meg aki maga jön, azt nem betelepítik, hanem.. magától betelepül.

2017. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%
Merica: Nem vagy tisztában az autoriter rendszer fogalmával. Oroszországban, lassan nálunk is, autoriter rendszer van. Amerikában működik a liberális demokrácia, tehát az elnök nem azt csinál, amit csak akar. Lásd, a bíróság felül tudta írni Trump muszlim-ellenes rendeletét. Nálunk Ilyenről szó se lehetne, a bíróság nem is merne, nem is bírna szembemenni Orbánnal.
2017. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%

"Aki elutasítja a liberalizmust, az egy senkiházi"

Pontosan ezt értettem a diktatorikus szó alatt a 9-es hozzászólásomban.

2017. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
és még én nem vagyok tisztában a fogalmakkal? nem muszlim ellenes te nagyon okos,7 országot bannolt átmenetileg,és azon kívül van x muszlim ország...jóég.
2017. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy kicsit is tájékozott lennél a politikában tisztában lennél vele, hogy muslim-ban néven híresült el Trump rendelete. De ne vetíts, a kommentemre reagálj.:D
2017. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

pontosan tudom hogy ezen az egzakt neven emlegetik a marxista médiában...


"Authoritarianism and democracy are not fundamentally opposed to one another; it is thus definitely possible for democracies to possess strong authoritarian elements, for both feature a form of submission to authority"

2017. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
35%
Király vagy, kimásoltál egy idézetet valahonnan. Továbbra is várok egy választ a kommentemre.
2017. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak a marxista médiában (nem szoktam kommunista oldalakat olvasni, te ilyenekről informálódsz?) hívják egyébként muslim-bannek, az egész világ ezen a néven ismeri, még hozzád hasonló nácik is szoktak rá így utalni.
2017. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!