Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A demokraták miért képtelenek...

A demokraták miért képtelenek a vereséget méltósággal viselni?

Figyelt kérdés
Valahogy pl. most ha a másik nyer, a Trumpli szavazói szerintem nem mentek volna tünteni. Vagy tévedek?
2016. nov. 12. 16:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"A másik ami eszembe jutott, 98 körül diákmunkát csináltam annakellenére az új auchanban vasárnap annakellenére hogy nem nyithattak ki. Az árufeltöltés nem Volt Tilos."


Ez meg 2016 és általában nyitvatartási időben töltik fel a polcokat.


"Lehet hogy több létezik otthon, de engem mezei földönfutót konkrátan ami érint pár adónem az otthon nem is létezik. Vagy nem élnek vele"


Lehet, de én meg nem tudom téged kint mi érint. Lehet nincs ebadónk, viszont van Ebrendészeti hozzájárulásunk.

Ingatlanadóra pedig mondtam már, hogy önkormányzati hatáskör, országos adó ellen nagy megmozdulások lennének, már próbálták bevezetni utoljára a Bajnai-kormány.

utca takarítás: a parkokban és néhány főbb utcába megcsniálják, de a házunk előtt még nem volt olyan, hogy más szedte volna össze a leveleket, szemetet.


Ennyi erővel én is mondhatnám azt, hogy felháborító a 19% ÁFA Németországban és érdekelne, hogy a munkáltatódnak majdnem kétszer annyiba kerül-e téged alkalmazni, mint a tényleges fizetésed.

2016. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok biztos benne hogy egy itteni kétkezi munkás gazdagabbnak érezheti magát mint otthon."


Pedig hidd el így van, élnek kint rokonai. Sokkal jobb az anyagi helyzetük, mint a miénk itthon és ők kint kétkezi munkából élnek.

2016. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

20#

"Nemetorszagban ez igy van mar miota az emberek az eszuket tudjak."


És nálunk hogy Volt 90 előtt? És még 98 körül Sem mindeki nyitott ki. Csak hajlamosak vagyunk erre nem emlékezni.

2016. nov. 12. 22:51
 24/29 anonim ***** válasza:
2016. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

"érdekelne, hogy a munkáltatódnak majdnem kétszer annyiba kerül-e téged alkalmazni, mint a tényleges fizetésed."


Körülbelül igen.


Az ebrendészeti dolgot pl. apámék sosem mondták, 3 kutyájuk Volt, most is van még 2.


A kétkezi munkás jólétét az alatt értem, hogy pl. én itt Sem látom esélyét hogy mosnjuk nem mérnökként vagy orvosként eélyem lenne egyszer is saját házba költözni. Nyilván vállalkozóként igen, de a bolti eladónak marad vagy a lakás, vagy a gazdag férj/feleség.

Én nem panaszkodok, de nem cserélnék az eladókkal.

2016. nov. 12. 22:59
 26/29 anonim ***** válasza:

"És nálunk hogy Volt 90 előtt? És még 98 körül Sem mindeki nyitott ki. Csak hajlamosak vagyunk erre nem emlékezni."


Dehogynem. Utalta is mindenki mint a xart, nem veletlenul valtozott meg a rendszer.

2016. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

"Utalta is mindenki mint a xart, nem veletlenul valtozott meg a rendszer."


De kis naiv vagy. Persze a rendszer fogcsikorgatva meghajolt a népakarat előtt. Jó vicc.


Inkább a saját kapzsiságuk érdekében nyitnak ki mert 7/24 ben eladni akarnak.


Ez a baj a magyarokkal, emiatt a mentalitás miatt nem jutnak sehova. A német el tudja fogadni hogy nem nyalják ki a seggét 7 napban, a Magyar meg tébb akar lenni mint ami.

2016. nov. 13. 10:35
 28/29 anonim ***** válasza:

"Inkább a saját kapzsiságuk érdekében nyitnak ki mert 7/24 ben eladni akarnak. "


Ahhoz képest egyáltalán nem ez a helyzet ma Magyarországon.

2016. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28# ezt mire érted?
2016. nov. 13. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!