Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A demokraták miért képtelenek...

A demokraták miért képtelenek a vereséget méltósággal viselni?

Figyelt kérdés
Valahogy pl. most ha a másik nyer, a Trumpli szavazói szerintem nem mentek volna tünteni. Vagy tévedek?
2016. nov. 12. 16:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Ne bántsd szegényeket, a saját médiájuk ejtette át őket. Hallgattak volna Trump-ra, aki megmondta, hogy az összes poll egy nagy átverés, de hát nem tették...
2016. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tévedsz. Trump már a kampány alatt kihelentette, ha ő nyer akkor elcsalták a választásokat.
2016. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
2016. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem lett volna tüntetés mert Clinton is nagyon népszerűtlen de nem ilyen gyújtogatós, törős-zúzós fajta. Clinton amúgy méltósággal fogadta a vereséget a beszéde alapján de a sok megélhetési bűnözőtől akik rettegtek Trumptól mit lehet várni?
2016. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem Clinton kifejezetten meltosaggal viselte. Sokkal inkabb mint anno Orban, meg a hivei, akik szerint a haza nem lehet ellenzekben, meg nekialltak hidakat foglalni.
2016. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

"Vagy tévedek?"


Tévedsz. Amíg Trump volt jelentős hátrányban, már azt mondogatta folyton, hogy csalás... szerinted mi lett volna ha tényleg veszít?

2016. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hányan törtek-zúztak az utcákon, mikor Obamát megválasztották? Há' nem sokan.
2016. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Azt mondta, ha szerinte nem volt tisztességes a választás, akkor nem ismeri el az eredményét. És igaza is van, nézd meg, megnyerte a választást, előtte mindenhol a mainstream médiában azt hazudták (nem tévedtek, hazudtak), hogy Clinton fog nyerni.

És ezen fennakadva gondolta Trump, ha Clinton ennyire manipulálja a médiát, mi lesz, ha a választással is ezt teszi majd...

2016. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Tettesd hogy a republikánusok nem visították a NObama szlogent Obama megválasztása után, és azt is, hogy nem próbálták megbuktatni a származását firtató összeesküvés elméletekkel.

Képmutató...

Egyébként azért akadtak ki sokan, mert pl az alelnök büszkén hangoztatja, hogy kezeltetné (amibe a sokkterápia is bele tartozik) a homoszexuálisokat. Tudod, ha a fiad/lányod meleg, vagy esetleg te magad vagy az, és valaki azt mondaná, hogy visznek erőszakkal átnevelni, akkor te is szednéd a kis virgácsaidat az utcára toporzékolni.

Vagy ha arra épült volna a kampánya, hogy takarodjanak a keresztények a francba, mert mennyi pedofil van már a papjaik között, akkor sem értetlenkednél, gondolom.

Meg aztán ha nem, is vagy kisebbség, akkor is aggodalommal tölthet el a gondolat, hogy egy hozzá nem értő, apuci pénzéből meggazdagodott, a múltban már csődbe ment valóságshow sztár irányítja a gazdaságot, és a világ legnagyobb hadseregét.

Na, tiszta mostmár?

Vagy beszélgessünk arról, hogy a republikánusok miért nem tudják a győzelmet méltósággal viselni?

Trump megválasztása utáni reggel nyíltan felvonult öröm ünnepelni a KKK, továbbá az első nap örömmámorában a republikánusok több meleget/muszlimot megvertek, és homofób/antiszemita üzeneteket graffitiztek a falakra. Vagy ennek nem néztél már utána?

2016. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9# A homoszekszualitás szerencsére Sem engem Sem a családomat nem érint olyan érzékenyen mint téged.

Obama megválasztásakor meg még nagyon nem érdekelt, mi van amerikában, így nem hogy elfelejtettem, nem is tudtam mást, csak hogy az első fekete elnök.


Egyébként meg kersztényként én Sem vonulok sehol az utcára a mostani keresztényellenesség miatt. Mert a vallás magánügy. Mint homokosnak lenni is.

Ha a homokosok annyit vonulnának fel mint én a vallás miatt, jobb világot élnénk.

2016. nov. 12. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!