Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai unió tehet róla,...

Az Európai unió tehet róla, hogy még mindig a Fidesz van kormányon?

Figyelt kérdés

Az EU-s támogatásokkal gyakorlatilag őket tömik pénzzel, mert szépen lenyúlják és beengedik az arabokat az EU-ba, amivel megint a Fidesznek dobnak fel magas labdát, mert lehet kitől rettegni és játszani a nagy hőst, hogy ők mentették meg Magyarországot.


Csak nekem van abból elegem, hogy az egész EU-t egy rakás szerencsétlen vezeti?


2016. máj. 26. 15:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"A magyarországi korrupció ellen csak mi tehetünk."


Arra várhatsz még legalább 150-200 évet, hogy a magyarok majd önként meg fogják mozdítani a valagukat.

Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem nincs ennyi időm.

Ráadásul, az EU vezetői és holdudvaruk tele vannak zsetonnal, szóval aprópénz lenn nekik megdönteni a Fideszt, ha komolyabban rászánnák magukat.


"Egyébként meg ez "a miért nem segítenek külföldről nekünk" mentalitás mindig abba csap át, hogy nekünk ne mondják meg, mit csináljunk, ne avatkozzanak bele. Mi szuverén állam vagyunk stb. Nézd meg mit reagáltak Clinton, meg a nagykövet kritikáira!"


Fogd már fel, hogy akik ilyeneket beszélnek, azok csak azért mondják, mert a nyugati világ teljesen hiteltelenné vált számukra a neoliberális, deviáns mentalitás miatt. Hányszor kell még ezt elmondanom? Miért nem bírjátok megérteni?

Már elmondtam vagy ötször, hogy az én általam elképzelt EU nem lenne ilyen, tehát meg lenne az erkölcsi alapja, hogy a magyar emberek tiszteljék és ne sodródjanak a Fidesz karjaiba, miközben a romlott, nyugati világ ellen harcolnak.


"Nézd meg mit reagáltak Clinton, meg a nagykövet kritikáira!"


Clintont a romlott, neoliberális, nyugati világ egyik kulcsfigurájának tartják, aki abszolút nem hiteles számukra, ezért védik azokat, akik Clintonnal szemben állnak. Ez egyszerű pszichológia. Az ellenségem ellensége a barátom.

2016. máj. 26. 17:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy normálisabb, nem ilyen elmeroggyantakból álló alakok lennének az eu vezérei talán kevesebb únió-ellenes lenne.
2016. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy leváltanák orbánt szerinted mi változna?
2016. máj. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!