Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai unió tehet róla,...

Az Európai unió tehet róla, hogy még mindig a Fidesz van kormányon?

Figyelt kérdés

Az EU-s támogatásokkal gyakorlatilag őket tömik pénzzel, mert szépen lenyúlják és beengedik az arabokat az EU-ba, amivel megint a Fidesznek dobnak fel magas labdát, mert lehet kitől rettegni és játszani a nagy hőst, hogy ők mentették meg Magyarországot.


Csak nekem van abból elegem, hogy az egész EU-t egy rakás szerencsétlen vezeti?


2016. máj. 26. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha megvonnák, akkor meg a birkák azért szavaznának a fityiszre, mert hát a gonosz EU ki akarja őket csinálni. Bár, mondjuk ez most is javarészt így van. :-D
2016. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2016. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem, erről nem az EU tehet, hanem mi, választók.


Az EU-s támogatások, pénzek nem azt szolgálják, hogy az épp aktuális hatalmat pénzelje, hanem, hogy az országban fejlesztéseket hajtsanak végre pályázatok formájában Az más dolog, hogy nálunk az előbbi a gyakorlat. Ez egyébként nem is nézik jó szemmel és már vissza is tartanak bizonyos forrásokat.


Attól még, hogy nem kérünk belőle, az arabok jönnek. Az EU által javasolt megoldás nekünk nem tetszik, nekünk nincs jobb ötletünk, de ezért nehogy már az EU-t hibáztassuk.


Az EU-t meg az Európai Parlament "vezeti", bár nem ez a legjobb szó, de a közös döntések ott születnek, szóval ha ők lennének az "egy rakás szerencsétlenség", akkor azzal egy kicsit Magyarországot is minősíted. Ugyanis óriási tévedés, hogy a fejünk felett döntenek, ez csak hablaty....ez egy közösség, aminek mi is részesei vagyunk...

2016. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1


Na éppen ez az, hogy nem megvonni kellene, hanem erős propagandával lázítani a lakosságot az elnyomás és a korrupció ellen.

Egy normális EU így működne. A jelenlegi nem az.

2016. máj. 26. 16:18
 5/13 anonim ***** válasza:

"erős propagandával lázítani a lakosságot az elnyomás és a korrupció ellen. "

Mást se hallasz a Fidesztől csak így "pénzelik a külföldiek a ellenzéket, úgy az ellenzéket, de mi nem hagyjuk, hogy Brüsszelből diktáljanak" és ezt tapsolják az emberek, mert elhiszik.

2016. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jajj Istenem...

A Fidesz azért tud lázítani az EU ellen, mert az EU beengedi a migránsokat és ez sokaknál antipatikussá teszi az egész intézményét.


De én a kérdésemben egy olyan EU-t vázoltam fel, ami nem engedi be őket és harcol a magyarországi korrupció ellen, ami egyből sokkal hitelesebbé teszi a lakosság szemében! Minek írom ezeket le, ha nem akarjátok megérteni?


Ne legyetek már ennyire logikátlanok!

2016. máj. 26. 16:26
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
2010-ben hol voltak a migránsok????? Csak, mert már akkor is szabadságharcot vívtunk.
2016. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy, mert logikát akarsz akkor pontosítom az elméletedet, az EU azért egy rakás szerencsétlenség, mert a nemzetállamok akadályozzák, nincs egy egységes kormánya, hanem 28 különböző van és mindenki szeretne minél nagyobb befolyást.
2016. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

2010-ben még sehol sem voltak a migránsok, de arra sem emlékszem, hogy az EU válaszolt volna a Fidesz rágalmaira.

A kérdés az, hogy miért nem? Nos, az én EU-m porba alázta volna a Fideszt, ha az ilyen nyíltan szembejött volna velem. Na, de mindegy.


Azt meg nem értem, hogy miért nem lehet helyén kezelni a dolgokat attól, hogy az EU-t több nemzet irányítja. Normális embereknek nem kellenek arabok, akár német, akár francia, akár dán, de nem akar saját magának rosszat. Meg gondolom azt sem akarja, hogy elszedjék a pénzét és korrupt, kelet-európai uralkodóházaknak adják "országtámogatás" címén.

2016. máj. 26. 16:43
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

"De én a kérdésemben egy olyan EU-t vázoltam fel, ami nem engedi be őket és harcol a magyarországi korrupció ellen, "


A magyarországi korrupció ellen csak mi tehetünk. Belpolitikai dolgokba és belügyekbe az EU nem avatkozik be.

Egyébként meg ez "a miért nem segítenek külföldről nekünk" mentalitás mindig abba csap át, hogy nekünk ne mondják meg, mit csináljunk, ne avatkozzanak bele. Mi szuverén állam vagyunk stb. Nézd meg mit reagáltak Clinton, meg a nagykövet kritikáira!

2016. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!