Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a putin nem szánalmas? Mit...

Ez a putin nem szánalmas? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 21:33
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Nem, nem az. Az oroszok érdekeit nézi, és nem foglalkozik azzal, hogy a többi nagyokos mit mond neki. Így kellene ezt csinálni máshol is.

Egyébként a nevét helyesen valóban Putyinnak írják, mert a cirill betűket idehaza a magyar abc-re írják át.

A nagymagyarkodásról csak annyit, hogyha valaki büszke a nemzetére, szerintem egyáltalán nem baj. Egy igazságtalan békébe meg miért kellene beletörődnünk? Az mennyivel lenne jobb, ha nem állnánk ki saját magunkért?

2015. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Aztán valahogy mégsem megy nekünk mert akiben lenne tenniakarás, azokat visszahúzzák a trianonsiránkozók"


Hogy?

Igen vannak még páran a Trianon "síránkozók", de ugyan már hülyeség ennek beállítani az ország lemaradottságát, ennek a kettőnek semmi köze egymásnak.

2015. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"Egy igazságtalan békébe meg miért kellene beletörődnünk?"


Az az igazság hogy ezt nem mi éltük meg, gondolom te sem szenvedtél hátrányt miatta, úgy ahogy én sem. Azzal kell élni ami van, és abból a legjobbat kihozni. Nekem legutóbb a nagyszüleimet érte sérelem, de nem trianon miatt hanem a 2. VH. miatt amikor ide oda pakolták az embereket. De ez már igazából nekem is csak legenda. Akkor hová vezet az ha trianonon siránkozok? Amíg azon siránkoztunk, 25 év alatt szépen eladták az országot alólunk, széthordták a "közös"-t a gyárakból. Mert nem azzal foglalkozott a magyar, hogy a jelenlevőből hozza ki a legjobbat.


Egyébként a 2. világháborúba is csak azt hajtottuk hogy a trianonnál elcsatoltakat visszakapjuk, és megint megszívtuk.


Kb. annyira jogos az egész, mint amikor a sárgacsillagosok utódai perelik a mávot, mert az elődje adott vonatot a deportáláshoz.

2015. nov. 20. 20:48
 24/24 anonim válasza:
#21-es vagyok :) Persze, abban én is egyetértek veled, hogy azzal kell gazdálkodni, ami van. És igen, a jövőbe kell tekinteni, nem csak a múlton keseregni. De azt sem szabad elfelejteni. Mert ha nem veszünk róla tudomást, az kb. olyan, mintha nem tanulnánk a saját hibáinkból. Vagy nem jelentene számunkra semmit a nemzetünk. Szóval szerintem a kettő csak együtt működik.
2015. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!