Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Anyámék szerint nem vagyok...

Anyámék szerint nem vagyok normális, mert ellenzem ezt a nagy számú betelepülést. Miért nincs itt sokaknak esze?

Figyelt kérdés

Liberális gondolkodású a családom java, jómagam is. A baráti körömben azonban nem akarják belátni, hogy ez a nagyfokú bevándorlás nagyon súlyosan károsítja majd Európát (egyébként szükségünk lenne új lakosokra, csak nem ilyen szinten meg nem ennyire ellentétes kultúrájú emberekkel).


Már több elég komoly, személyeskedő vita alakult ki ebből, szerintük náci vagyok.


Tudom, hogy minket magyarokat nem annyira érint a téma, mint mondjuk a németeket, briteket, franciákat, de akkor vérlázító, amit itt művelnek ezek a szerencsétlen hontalan emberek. Elvárásaik vannak velünk szemben!!!


Hát hol lenne nekem még hontalanként is pofám kuncsorogni meg a jogaimat hangsúlyozni egy teljesen idegen földön??



2015. szept. 15. 21:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A helyzet ami most van az nem normalis, mert tobbszazezer menekult van Nemetorszagban. Senki sem mondta hogy ez normalis helyzet.


De a menekultek itt vannak, kezdeni kell veluk valamit.

2015. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!