Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Anyámék szerint nem vagyok...

Anyámék szerint nem vagyok normális, mert ellenzem ezt a nagy számú betelepülést. Miért nincs itt sokaknak esze?

Figyelt kérdés

Liberális gondolkodású a családom java, jómagam is. A baráti körömben azonban nem akarják belátni, hogy ez a nagyfokú bevándorlás nagyon súlyosan károsítja majd Európát (egyébként szükségünk lenne új lakosokra, csak nem ilyen szinten meg nem ennyire ellentétes kultúrájú emberekkel).


Már több elég komoly, személyeskedő vita alakult ki ebből, szerintük náci vagyok.


Tudom, hogy minket magyarokat nem annyira érint a téma, mint mondjuk a németeket, briteket, franciákat, de akkor vérlázító, amit itt művelnek ezek a szerencsétlen hontalan emberek. Elvárásaik vannak velünk szemben!!!


Hát hol lenne nekem még hontalanként is pofám kuncsorogni meg a jogaimat hangsúlyozni egy teljesen idegen földön??



2015. szept. 15. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Láthatod milyenek a barátaid. Amennyiben nem fogadunk el alapvető emberi törvényeket akkor zűrzavar lesz. Ezt bizony szókratész mondta. A lisik szofiaták legalábbis az a része aki nem látja át az igazi céljait mert azok bizony bankárok meg részvényesek. El kell fogadni a normákat azt hogy rengeteg ország van aminek mindnek saját törvényei saját kultúrája saját lakosai vannak. Ezt meg kéne érteni mert valahol legális megölni a feleséged ha megcsal.
2015. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy a bevándorlók közül sokan tojnak az europai értékekre,törvényekre.


[link]


A végén mindent be kell tiltani majd,ami nem felel meg a menekültek elvárásainak??


Egy tanulságos kis film arról,hogy mennyire fogadják el a törvényeket ..

Az is benne van,hogy mivel nem egységes tömeg,majd itt fognak harcolni egymás ellen..Ki akarja,hogy háborús játszóteret csináljanak a környékéből?


https://www.youtube.com/watch?v=KVWAIKoatWM

2015. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
2015. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Attól mert a magyar meghunyászkodik a saját kormánya előtt, és azt csinálja ami le van írva, attól más rámenős embernek nem kell ugyanazt tennie, márpedig mivel ők nem Európai tagok, illetve nincsenek is egyezménybe más országokkal, ezért hova jöhetnek ha nem ide? Menjenek Kínába?


Örülj neki hogy neked soha nem lesz gond elfutni ha kitör a háború 30-40 év múlva, mert bármelyik ország Finnektől a Spanyolokig bárki befogad majd. és itt az oka annak hogy ők nem számíthatnak Dubai-ra se.

2015. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző,csak az eltérés ott van,hogy a fő értékrendjein azonosak.. A nőknek ugyanolyan jogaik vannak,mint a férfiaknak ,ahonnan ők jönnek ott nem így van sőt.. ezeket mind magukkal hozzák.

Ráadásul aki muszlim jobbnak tartja magát mindenki másnál,csak mert az..ahogy olvastam..

Ne hidd,hogy akik most bejönnek ugyanazt gondolják,mint te. Húzzák meg magukat,ne tüntessenek és ne is kapjanak örökös letelepedési engedélyt,előbb bizonyítsanak..

2015. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Cél, az országok, nemzetek öntudatának eltörlése. Ne legyenek elszigetelt kultúrák, ne legyen etnikai rend stb. remélem nem kell részletezni. Még a hülye is látja.

Azt is látjuk hogy nácit kiáltanak arra akik ezeket a dolgokat védi, őrizi, félti, tenni szeretne valamit érte, stb. Holott semmi köze egymáshoz a kettőnek.

A hazafiasságot, nacionalizmust, bárhogy is hívjam, eltorzították, összemosták egy politikai eszmével.

Pedig ez nem eszme, ez ösztön, józan ész..

A fehér ember nem tud összetartani, nem képes összefogni, a hangját nem emelheti fel egy nem fehérrel szemben. Mert előbb-utóbb rájuk sütik hogy nácik. Sajnos sok emberben ez meg is maradt, inkább nyel minthogy tegyen valamit saját maga és a "testvérei" érdekében. Inkább alkalmazkodik mindenki, nehogy nácik legyenek.

2015. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy ki tudja mennyi is a valós menekült.
2015. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
a "menekülők" csak egy kis része menekül haború elől(25-30%-rol hallottam ,de kitudja...),európát elárasztja minden jöttment,mert itt lesz a tuti....A liberalista gyökerek meg nyílt kapukkal várnak mindenkit ,mert nem látnak messzebb az orruknál,nem gondolva arra milyen következménnyel járhat ez.Aki pedig ellenzi a dolgot ,mert látja ,hogy ez csak rosszhoz vezet azt mindjart lenácizzák...
2015. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A blikk cikk szimplan hazudik, nem tiltottak be semmit.
2015. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Először is válasszátok ketté a menekülteket és a bevándorlókat. Utána lehet értelmesen vitázni a szülőkkel.
2015. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!