Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Anyámék szerint nem vagyok...

Anyámék szerint nem vagyok normális, mert ellenzem ezt a nagy számú betelepülést. Miért nincs itt sokaknak esze?

Figyelt kérdés

Liberális gondolkodású a családom java, jómagam is. A baráti körömben azonban nem akarják belátni, hogy ez a nagyfokú bevándorlás nagyon súlyosan károsítja majd Európát (egyébként szükségünk lenne új lakosokra, csak nem ilyen szinten meg nem ennyire ellentétes kultúrájú emberekkel).


Már több elég komoly, személyeskedő vita alakult ki ebből, szerintük náci vagyok.


Tudom, hogy minket magyarokat nem annyira érint a téma, mint mondjuk a németeket, briteket, franciákat, de akkor vérlázító, amit itt művelnek ezek a szerencsétlen hontalan emberek. Elvárásaik vannak velünk szemben!!!


Hát hol lenne nekem még hontalanként is pofám kuncsorogni meg a jogaimat hangsúlyozni egy teljesen idegen földön??



2015. szept. 15. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,hogy annak a menekültnek akinek nagy a szája már küldeném is vissza..

Itt pattognak bezzeg otthon .., talán nekik kéne meghunyászkodni..

2015. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#9-es ,mutasd hol írták,hogy nem így van.
2015. szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

En olvastam az eredeti levelet amit a szuloknek es a diakoknak irtak.


Te olvastad?

2015. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ja,értem ,hogy azt írták,hogy a saját érdekükben ne viseljék,mert 'félreértéshez vezet' . Erre gondoltál?

Akkor had kérdezzem már meg,ez nem a szabadság korlátozása?

Nem nekik kéne emberi módon viselkedni?

Esetleg a kirakatokat is meg kell szüntetni,mert vannak akik csak simán elveszik,amit látnak? Akkor most ki a hibás érte?

2015. szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De hogy tisztábban fogalmazzak,hogy akik voltak olyan kegyesek beengedni őket, oldják is meg,hogy ez ne okozzon gondot..
2015. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

" azt írták,hogy a saját érdekükben ne viseljék"


Meg csak nem is azt irtak hogy a "sajat erdekukben".


[link]


"Die syrischen Bürger sind mehrheitlich Muslime und sprechen arabisch. Die Asylbewerber sind von ihrer eigenen Kultur geprägt. Da unsere Schule in direkter Nachbarschaft ist, sollte eine zurückhaltende Alltagskleidung angemessen sein, um Diskrepanzen zu vermeiden. Durchsichtige Tops oder Blusen, kurze Shorts oder Miniröcke könnten zu Missverständnissen führen."


Teljesen korrekt iras.

2015. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy nem tudok ennyire németül.. ,de most őszintén, mindegy mit írtak,szerinted mitől akarják megóvni a diákokat és miért?
2015. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen normális ember rak iskola közelébe egy ilyen tábort???
2015. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hogyan lenne mar mindegy mit irnak? A magyar ujsagok mar hisztiznek hogy BETILTOTTAK a miniszoknyat a menekultek miatt, a kommentelok is hisztiznek, kozben meg ilyesmirol szo sincs.


Tudod, nem Mercedest, nem Moszkvaban, es nem osztogatnak...

2015. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerinted ha egy ilyen levelet kell írni,az normális?
2015. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!