Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy USA+EU vs SZU+Kína konflik...

Egy USA+EU vs SZU+Kína konfliktusban India és az ISIS melyik oldalra állna?

Figyelt kérdés
Egyre jobban kiéleződik a helyzet most épp a kínaiak meg a szovcsik tartanak közös hadgyakorlatot, az amcsik meg telepítik a fegyvereket folyamatosan kelet-EU-ba. Egy ilyen konfliktusban az Indiaiak na meg a fanatikus dzsihádisták döntő fontosságúak lehetnek. Szerinted melyik oldalra állnak majd ha dönteniük kell?

2015. aug. 20. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kína és Oroszország között ellentét van. Kína és az USA között is, de szükségük van egymásra.
2015. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy ez a minden realitásalapot nélkülöző különösen ostoba kérdés miért merül fel hetente! Kína mitől van hirtelen az oroszokkal, amikor a gazdaságának 2/3 amerikai függésű? Tele van amerikai állampapírral, és a gazdaságát az EU és az USA látja el. Ezek az elsődleges szövetségesei inkább. És innentől nincs is kérdés, pedig a NATO-nak kötelessége hadbalépni ilyenkor.
2015. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

(6-os válaszoló vagyok)

Én nem szeretnék vitázni ez csak az én véleményem.

Én nem azt írtam hogy Kína háboruzni fog csak a kérdésre válaszoltam.

Sehol nem lenne az USA Kína nélkül.

Finnországnak vannak érvei.

2015. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!