Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit zavar mindenkit az iráni...

Mit zavar mindenkit az iráni atomprogram?

Figyelt kérdés

engem sokkal jobban zavar hogy közveszélyes őrülteknél van atomfegyver mint az usa.akik használták már nem is egyszer.ugye japán ellen és egy lakatlan szigeten bevetett kisérleti atomfegyver több japán halászt megölt az 50es években ha jól tudom.az ellenőrizetlen izraeli atomprogram szintén.még a nemzetközi figyelőket sem engedték be.senki nem tuja milyen és hány atomjuk van.ez nem aggaszt senkit?

ez kb olyan szerintem mintha a gyerektől vennénk el a csúzlit miközben a hátunk mögött az őrültnek meg puskát adunk a kezébe.

valahogy nem érzem hogy az iráni atombomba azonnal landolna a fejünkön.sőt inkább nekik legyen 1000darab mintsem az amcsiknak.

az iszlámgyülőlő usa fanok ne irogassanak legyenek szivesek.józan érvek érdekelnek nem propaganda anyag.


2015. júl. 15. 22:52
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

00:02 ja senkit nem zavar érdekes.akkor irán ellen embargó mért van?

nem kedvezőtlen ez nekik.újabb ok a vérontásra ami nekik jól jön a fegyvereladás miatt.nem ártana ha tanulnál is valamit arról ami az információk hátterében áll.


5:54 na és az usának? pakisztánnak is van atomja.mégis élünk még.


9:39 én nyomtam egy zöld kezet neked mert ahogy várható volt a sok birka lepontozott.pedig igazad van.

aki lepontozott az mutassa már be az ellenkezőjére a bizonyítékot.szánalmas hogy csak a piros gombot nyomkodják.


10:59 de jól megfogtad a lényeget grat hozzá.mert az amcsiknál jobb helyen van igaz?


11:52 11:57 több ilyen ember kéne.zöld kéz.


12:47 ők kire is dobták rá?


13:44 magyarázd inkább meg hogy mit keres atomfegyver egy izrael méretű országban.óriási légierő szintén.fejlett légvédelmi rendszer tankok nagy hadsereg.mind az usából.hasonlíts össze a többivel.aztán meséld el egyenlítői guineának mért nincs?nekünk mért nincs? vatikánnak?


14:14 zöld kéz.


18:15 pakisztánnak most is van.kérdezem mégegyszer meghaltunk már vagy még mindig élünk?na ugye. tényleg veszélyes. de az hogy az usának van az nem gond.izraelnek ellenőrzés nélkül van az sem baj. te sem vagy ám megvezetett usa fan.

2015. júl. 16. 19:12
 22/37 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező te hihetetlen milyen sötét vagy. És igen Pakisztántól is lehet félni, mert nem tudhatod mikor robban ki ott egy ISIS féle lázadás, aztán majd amikor atomot kapsz a fejedre csodálkozhatsz (mert a hatósugara alapján az USA-ra nem de Európára simán ki tudnák lőni). Ezt nem is értem hogy tudnál nyugodtan aludni ha az arab országoknak lennének atomfegyverei. Könyörgöm csak gondolkozz már egy kicsit.

És egyáltalán nem vagyok "usa fan", de inkább az amerikaiaknak legyen ilyen fegyverük mint a muszlimoknak.

2015. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
47%
Milyen érzés autistának lenni? :)
2015. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Rubicon87 ***** válasza:

" tegnap 19:12"


Látom kérdező nem vagy képes felfogni, hogy miért nem dobálják egymásra az atomot azok akiknek van. Azért mert van másnak is és ez elrettentő erő. De senki sem szeretné hogy bővüljön ez a kör többek közt azért mert így nő a veszélye egy háborúnak.

2015. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

provokáljál csak.én lennék sötét akkor te mi vagy? ez kb olyan mintha a ferrari vacak kocsi akkor a trabant az mi?az csak ne ugasson ... na menjél vissza a homokozóba tolni a csattogós lepkét.persze nem vagy usa fan.ha pillanatra megtorpanna az usa eltünne a fejed a hátsójában. milyen érzés ilyen mélyen nyalni nekik?:)

azért nem dobálják mert másoknak is van akkor meg nem mindegy hogy eggyel több vagy kevesebb ország.ha itt atomháború lesz az nem irán miatt lesz.ide meg nem dobnak mert magyarország nem nagyhatalom.

2015. júl. 17. 16:21
 26/37 A kérdező kommentje:

rettegjél csak pakisztántól is.jelen van az al kaida és indiával folyamatos területi vitájuk van.a terroristák időnként átmennek robbantani.és lám az atom mégsem került elő.

látod ezért jó hogy a világot és az iszlám országokat nálad okosabb emberek irányítják mert a te sötét agyadban lezajlott gondolat menet szerint kb 50 megelöző nukleáris csapást osztanál ki naponta.

2015. júl. 17. 16:25
 27/37 Rubicon87 ***** válasza:
52%
És igen, itt is van a személyeskedés mint érvelés, gratulálok ez sokat elmond rólad. És nem, nem mind1 hogy 1 országgal több vagy kevesebb.
2015. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
amit szabad jupiternek...azt másnak is.nem rólam mond el sokat hanem arról aki kezdte.nem gondolod? ha megtámadnak az utcán és megvéded magad akkor te vagy az agresszor?gratulálok jó logika.
2015. júl. 17. 18:24
 29/37 A kérdező kommentje:

meséld már el hogy irán hány helyen kezdett háborút vagy pakisztán ha tőlük kéne félni.

na bezzeg a béke barát usa több tucat helyen csak az elmúlt 100 évben.

2015. júl. 17. 18:26
 30/37 Rubicon87 ***** válasza:
Értelmezni nem tudsz kérdező, ez már biztos.
2015. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!