Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit zavar mindenkit az iráni...

Mit zavar mindenkit az iráni atomprogram?

Figyelt kérdés

engem sokkal jobban zavar hogy közveszélyes őrülteknél van atomfegyver mint az usa.akik használták már nem is egyszer.ugye japán ellen és egy lakatlan szigeten bevetett kisérleti atomfegyver több japán halászt megölt az 50es években ha jól tudom.az ellenőrizetlen izraeli atomprogram szintén.még a nemzetközi figyelőket sem engedték be.senki nem tuja milyen és hány atomjuk van.ez nem aggaszt senkit?

ez kb olyan szerintem mintha a gyerektől vennénk el a csúzlit miközben a hátunk mögött az őrültnek meg puskát adunk a kezébe.

valahogy nem érzem hogy az iráni atombomba azonnal landolna a fejünkön.sőt inkább nekik legyen 1000darab mintsem az amcsiknak.

az iszlámgyülőlő usa fanok ne irogassanak legyenek szivesek.józan érvek érdekelnek nem propaganda anyag.


2015. júl. 15. 22:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
46%

Ne mit gondolsz miért?


Izrael miatt.


Most, az USA kárpótolja Izraelt, azért, mert sikerült a megállapodás Iránnal.

2015. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

azért elég szánalmas hogy az a parányi hatod magyar országnyi területű ország így pincsiként ugráltatja a világot.mint valami totális agymosás.

nem kéne már valamit tenni ellene?

2015. júl. 15. 23:04
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Az egyetlen elfogadható megoldás az, ha MINDEN ország leszereli az összes atomfegyvert, nem fegyverkezési célra pedig csakis 100%-ig nyilvánosan használnak atomenergiát. (És egyébként igaz, hogy aki maga is sáros benne, pl. USA, annak kéne, hogy a legkisebb legyen a pofája, nem a legnagyobb.)
2015. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
Nem is tudom, talán mert Irán egy szélsőséges, muszlim ország, ahol bármikor hatalomra kerül egy elmebeteg és kitalálja, hogy atombombákat kell dobálni a hitetlen, gyaur kutyákra, mert akkor Allah segedelmével simán bekerülünk a fiatal szűzlányok mellé a Mennyországba.
2015. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
55%

1. Pazar ötlet volt egy zsidó államot létrehozni az arabok meg beduinok meg a többi mohamedán ország közé. Ezt melyik marha találta ki...

2. Engem nem érdekel, ha az izraeliták és az irániak halálra gyilkolásszák egymást, de ezt lehetőleg úgy tegyék, hogy nem teszik sugárfertőzötté a bolygó 90%-át.

2015. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
53%

mindenkit zavar? valamit nagyon benéztél


az összes látens antiszemita ünnepel, a világ nagyrésze meg magasról le****ja


iszlámgyűlölőnek inkább azokat mondanám akik vissza akarják rugdosni a háborús zónába a szíreket és csak akkor ajnározzák a muszlimokat, ha piszkálják a zsidókat, legyen szó palesztin öngyilkos merénylőről vagy akármiről


"azért elég szánalmas hogy az a parányi hatod magyar országnyi területű ország így pincsiként ugráltatja a világot.mint valami totális agymosás.

nem kéne már valamit tenni ellene?"


ez meg nonszensz, a világ vezetői most hoztak egy Izrael számára kedvezőtlen döntést és ebből te azt a következtetést vonod le, hogy ők ugráltatnak mindenkit pincsinként... érdekes logikád van :D


amúgy tehetsz ellene, csatlakozhatsz a Hamászhoz, pont neked való, ha ennyire szúrja a szemed az a szerencsétlen hatod-magyarországnyi területű ország, ez a legtöbb, amit tehetsz, őszintén remélem, hogy felvesznek. Ha meg is halsz egy drón-támadás során, a kurucon biztos szentté avatnak.

2015. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező! Muszlimoknak atombombát adni elég nagy ostobaság! Elég szomorú hogy te ezt még nem tanultad meg az ISIS után..
2015. júl. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
18%
Ha van ország aki használna atomfegyvert az Izrael. Ahogy a kérdező is irta a nemzetközi figyelőket nem engedik be és az atomsorompó egyezményt sem irták alá. De hát ugy rájuk más szabályok vonatkoznak, de ha bárki ezt megmliti máris antiszemita lesz.
2015. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Te persze nyilván eldobálnád a legerősebb fegyvereidet puszta jófejségből, ha morcos muszlimokkal lennél körülvéve. Értem én hogy ha zsidógyűlöletről van szó akkor a józan ész kisétál az ablakon, de azért ennyire sötétnek nem kellene lenni.
2015. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes, mert a zsidókon kívül minden nagyhatalom elfogadta az atomprogramot, csak Netanjahu pattog.
2015. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!