Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit zavar mindenkit az iráni...

Mit zavar mindenkit az iráni atomprogram?

Figyelt kérdés

engem sokkal jobban zavar hogy közveszélyes őrülteknél van atomfegyver mint az usa.akik használták már nem is egyszer.ugye japán ellen és egy lakatlan szigeten bevetett kisérleti atomfegyver több japán halászt megölt az 50es években ha jól tudom.az ellenőrizetlen izraeli atomprogram szintén.még a nemzetközi figyelőket sem engedték be.senki nem tuja milyen és hány atomjuk van.ez nem aggaszt senkit?

ez kb olyan szerintem mintha a gyerektől vennénk el a csúzlit miközben a hátunk mögött az őrültnek meg puskát adunk a kezébe.

valahogy nem érzem hogy az iráni atombomba azonnal landolna a fejünkön.sőt inkább nekik legyen 1000darab mintsem az amcsiknak.

az iszlámgyülőlő usa fanok ne irogassanak legyenek szivesek.józan érvek érdekelnek nem propaganda anyag.


2015. júl. 15. 22:52
1 2 3 4
 11/37 Rubicon87 ***** válasza:
74%
Szóval mert te gyűlölöd Amerikát ezért inkább vallási fundamentalistáknak osztogatnád az atombombát mint a cukrot. Ez komolyan gondolod?
2015. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Rubicon87 ***** válasza:
91%

"tegnap 23:04"


Nem, nem ugráltatja.

2015. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
46%

"Te persze nyilván eldobálnád a legerősebb fegyvereidet puszta jófejségből, ha morcos muszlimokkal lennél körülvéve. Értem én hogy ha zsidógyűlöletről van szó akkor a józan ész kisétál az ablakon, de azért ennyire sötétnek nem kellene lenni."


Az hogy beengedik az ellenőröket nem azt jelenti hogy el kell dobniuk te nagyon sötét. De látod ahogy mondtam :) ha olyasmit irsz ami nem tetszik a cionistáknak már zsidógyűlölő vagy :)

2015. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
37%

"Szóval mert te gyűlölöd Amerikát ezért inkább vallási fundamentalistáknak osztogatnád az atombombát mint a cukrot. Ez komolyan gondolod?"


Irán az elmult száz évben egyetlen háborút sem inditott, ezzel semben az USA és Izrael folyamatosan ezt teszi.

2015. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Engem inkább az zavar hogy az oroszoknak is van.
2015. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
31%

Eddig a világon csak demokrata ország, méghozzá az USA használt élesben atombombát.


Diktatúrák közül egyik sem.


Ennyit a nagy és csodás Amerikáról.

2015. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Rubicon87 ***** válasza:
92%

"ma 11:57"


mivel Irán nincs is olyan helyzetben hogy indítson.

2015. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Rubicon87 ***** válasza:
92%

" ma 14:14"


Azért nem használták azóta mert másnak is van. Ennyit a csodás diktatúrákról.

2015. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
92%
Hihetetlen milyen sötétek itt egyesek. Muszlimoknak atomfegyvert adni? Ti amúgy gondolkoztok? Meglátszik Vona Gabi "az iszlám a világ egyetlen reménysége" című agymenése megtette a hatását... Szégyen hogy ilyen fanatikus muszlimbarátok vagytok, és még ti nevezitek magatok nemzeti oldalnak??
2015. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
92%
Sokaknak mindez csak ürügy arra hogy zsidózhassanak meg cionistázhassanak, lásd 17-es versenyzőt. Nem baj az nekik hogy mekkora ökörség.
2015. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!