Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerika miért utálja Kanadát?

Amerika miért utálja Kanadát?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen láttam azt hogy Amerika a király Kanada meg szar stb. de miért

2015. máj. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem utálat, inkább úgy állnak hozzá, mint egy kistestvérhez, hogy jaj de jó jaj de szép amit csináltál, csak én ezerszer jobban csinálom.
2015. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában rohadt nagy nacionalizmus van, az egész világot lenézik önmagukhoz képest (általánosságban beszélve, persze). Kanada ráadásul szomszéd. A magyarok kit utálnak? És a britek? Na ugye. Értelemszerűen mindig azzal lesznek rossz tapasztalataid, akivel érintkezel, nem azzal, aki a világ másik végén van.
2015. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Amerika kit nem utál? Már ha az Usára gondolsz.
2015. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az amcsik felsőbbrendűeknek képzelik magukat, ráadásul a szomszédországok mindenhol utálják egymást valamilyen szinten.
2015. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: azért kicsit van különbség hogy mi miért utáljuk a körülöttünk levő népeket (nem mindenki) ... mint a britek a saját szomszédjukat...
2015. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A vicc az egészben, hogy Kanada a jobb ország minden tekintetben (az időjárás kivételével). Tehát nem tudom mire veri magát az USA. Kanada messze jobb körülményeket biztosít.
2015. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kanada sokkal európaibb mint az USA. Én úgy tapasztaltam, hogy ez a visszatetszés forrása.


Az államokban élőknek nem tetszik hogy nagyon sok minden állami tulajdonban van. A kanadaiaknak meg az hogy nem lehet lemenni az útszéli tó partjára egyet piknikezni mert ki van írva hogy magánterület.


És így tovább.

2015. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!