Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy az Uniós népeket így kategorizálják. Persze kimondatlanul?

Figyelt kérdés

Előkelők Nyugat Eu: Angol, Német, Osztrák, Svájc, Holland, stb.


Középkategória: Közép Eu: Magyar, Szlovák, Lengyel, Cseh


Legalja: Román, Bolgár


2015. márc. 29. 19:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
10-es! Te a holdon élsz, hogy mesének tartod az igazságot?
2015. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%

Milyen igazságot?

Azt, hogy a rendszerváltás óta egy rakat tőke áramlott be Magyarországra és a nyugati cégek nélkül sehol nem lennénk?

2015. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%
12-es! Éppen az a probléma, hogy egy rakat tőke áramlott be Magyarországra! Ugyanis az a rakat tőke a magyarok által gürcölve megtermelt pénzt, a profitot, a külföldi tőke nem itt forgatja vissza az országban, hanem kiviszi az országból, ezzel is kevesebb pénz lesz az országban, ami nem lendíti fel az ország gazdaságát! Ha nem értesz a gazdaságpolitikához, akkor ne adj tanácsot, előbb tájékozódj!
2015. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

13

Nekem pedig nagyon úgy tűnik, hogy éppen te nem értesz a gazdaságpolitikához, de mindegy is.

Nem fogok magyarázkodni egy olyannak, mint te.

2015. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
34%
14-es! 25 éve egyfolytában egy rakat külföldi tőke van itt Magyarországon! 25 év óta vajon javult a helyzet az országban? Nem? Hát akkor nem tudom mi lehet a baj. Szerinted?
2015. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis az a rakat tőke a magyarok által gürcölve megtermelt pénzt, a profitot, a külföldi tőke nem itt forgatja vissza az országban, hanem kiviszi az országból, ezzel is kevesebb pénz lesz az országban, ami nem lendíti fel az ország gazdaságát!"


Meséld már el nekem kérlek, hogy miért viszik ki a profitot.

Ha megéri nekik visszaforgatni, akkor nem viszik ki, hanem befektetik. Sőt, ha megéri nekik, akkor hoznak még pénzt, mert még több befektetett alapból még többet profitálhatnak.


Neked abszolút halvány fogalmad sincs a gazdaság működéséről. Csak jönnek a gonosz mútik, oszt viszik a pészt, amié a dicső becsületes árjahungár őssumér megdógozott.

2015. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"14-es! 25 éve egyfolytában egy rakat külföldi tőke van itt Magyarországon! 25 év óta vajon javult a helyzet az országban? Nem? Hát akkor nem tudom mi lehet a baj. Szerinted?"


Igen, sokat javult a helyzet.


[link]


A probléma az, hogy egyenetlen a növekmény eloszlása a társadalmon belül.

2015. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Az a gond, hogy nem a mutik és a "nyugat" tették tönkre az országunkat, hanem a saját "honfitársaink" akik a rendszerváltás után ott loptak szét mindent ahol tudtak, és ők a mai napig vígan élnek, meg kezükben van a fél ország.
2015. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16-os! Nem fogok veled vitatkozni, mert én ismerem a gazdaságpolitikát, Tudom, hogyan működik, neked meg tanulnod kellene, hogy megismerd! Akkor majd nem beszélsz zöldségeket.
2015. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%

"Nem fogok veled vitatkozni, mert én ismerem a gazdaságpolitikát, Tudom, hogyan működik, neked meg tanulnod kellene, hogy megismerd! Akkor majd nem beszélsz zöldségeket."


Igen, tanulnom kellene.

Gondolom a Kuruc.info-ról és a Youtube videókból.

2015. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!