Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mások is kategorizálják az...

Mások is kategorizálják az embereket?

Figyelt kérdés
Én általában mindenkit beskatulyázok az alapján, hogy mennyire tűnik erősnek vagy gyengének. Azt szeretném megtudni,, hogy ilyen szinteket megkülönböztetnek tudományosan is?
2012. jún. 20. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Különböző szinteket mindenképp megkülönböztetnek, hogy mire képes az adott személy, erről én nem találtam szakirodalmat. De minden ember rendelkezik valamilyen szintű képességekkel és ez alapján rendezhetik, hogy ki mire képes.


Személy szerint nem szeretném az alapján dönteni, hogy ki mire képes, mint magán személy semmiképp. De ha ezt most úgy érted, hogy mint főnök, akinek kötelessége a megfelelő embereket alkalmaznod a munka elvégzésére, úgy minden bizonnyal nem árt a kritikusabb szemmel nézni őket.

2012. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!