Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevonzom a lelki sérült...

Bevonzom a lelki sérült embereket? Mi ez?

Figyelt kérdés
Valamilyen furcsa dolog folytán kiskorom óta van ez velem...életemben nemvolt még olyan ember az életemben mint barát/varátnő/kapcsolat, aki ne lett volna valamilyen lelki torzulástól szenvedő ember. Általában mindegyiküket úgy ismerem meg, hogy érdekel a személyiségük, hónapokig boncolgatom a dolgot, aztán megnyílnak, végül mindnek elkezdek segíteni, de furcsa mód egy két kivételtől eltekintve mikor "kigyógyulnak" már nem kívánom annyira a társaságukat, azt hiszem, megszűnnek érdekelni egy kicsit...Mi ez? valami önjelölt pszichológus lettem?
2011. dec. 20. 15:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

:)

Az is lehet..kicsit én is ilyen vagyok.

Ha korban ott vagy és érdekel a pszichológia, tanulj azt:)

2011. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Üdv. Hát szerintem nem az van hogy vonzod az e féle embereket csak szimplán kérdezed, ők meg ugye válaszolnak. Többi embernek is vannak problémái csak ők nem árulják el az eféle dolgokat.. gondolom. Talán emiatt érzed ezt. Ha nem boncolgatnád ennyire az embereket nem mondanának el neked ilyen dolgokat csak úgy látják hogy téged érdekel meg bíznak benned azt elmesélik. Remélem értelmeset sikerült írnom :D.
2011. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem hétköznapi problémákról beszélek... volt már mániás depressziós, szorongásos zavaros, gyógyszerfüggő, társfüggő...
2011. dec. 20. 15:42
 4/28 A kérdező kommentje:
És általában mikor az egész kezdődik, még sima beszélgetések, aztán telik az idő, és már én vagyok az, akinek elmondják azt amit senki másnak, ha baj van, engem hívnak elősször
2011. dec. 20. 15:43
 5/28 anonim ***** válasza:
De ennek csak örülj, mert ez azt jelenti, hogy bíznak benned, meg felnéznek rád:)Ez a bevonzásos dolog meg már inkább az ezo kategória:)
2011. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen, persze örülök, mert jó hogy segítek másokon, csak kiváncsi lennék, mért van ez
2011. dec. 20. 15:51
 7/28 anonim válasza:
2. vagyok. Én is depresszióban szenvedek de nincs kivel beszélnem róla. Meg nem is nagyon tud róla senki, te meg meghallgatod őket ahogy előzőleg elmondtam. Szóval szerintem csak ennyi az egész. Ha tehetik és olyan emberrel állnak szemben akik nem tűnnek ellenszenvesnek stbstb... akkor elárulják. Gondolom.
2011. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15.54es ha van kedved én szívesen beszélgetek veled:)20l
2011. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Köszönöm hogy felajánlottad :) De nemigen nyílok meg senki előtt. 15:54
2011. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

15.54

én is csak azt tudom felajánlani, hogy szívesen beszélgetnék veled :)

2011. dec. 20. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!