Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Európából?

Mi lesz Európából?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szörnyű.

Tele van UK,Franciaország,Belgium,Hollandia,Svédország muzulmán bevándorlóval,akik egyre többen és többen vannak,egyre több kapja meg közülük az állampolgárságot.

Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni ? Tragikus,hogy a csökkenő népességet nem gyerekvállalási kedv népszerűsítésével,hanem bevándorlókkal oldották meg...

Arra nem gondoltak,hogy a mostani munkák felét úgyis gépek fogják végezni,ezért nem lesz szükség akkora lakosságra Európában ? Továbbá semmi nem tiltja nekik,hogy pártot alapítsanak,stb..

Ha egyszer többségbe kerülnek egy országban,akkor lesz nemulass a véleményem szerint.

Mikor kapnak észbe a politikusok? Folyton jelentik ki,hogy a multikulturális modell megbukott,de semmit nem tesznek elllene. Vagy már nem is tudnak?

Svédországban évente 100.000 muzulmán bevándorló érkezik. A múltkor kijelentették,nem számít,hogy nincs rá pénz,majd kerítenek valahonnét.

Szerintem Svédország lesz az első,amelyik néhány éven belül megszűnik,mint "Svédország". Az a szerencséjük a svédeknek,hogy lesz hova átköltözniük,mivel van 3 másik szinte ugyanolyan gondolkodású és kultúrájú nép ( finnek,norvégok,dánok) És e 3 országban elhanyagolható a muzulmánok aránya. Mi lesz a többi európai országgal ahol muzulmánok élnek ? átköltöztetik őket Svédországba ? Nekem ilyesmi is az eszembe jutott.


2015. márc. 27. 16:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem Európában mindenki csak az első lépésre vár. Mindig az első lépés a legnehezebb, és nem sokan merik meglépni.

Amondó vagyok, hogy ha 1 helyen hatalomra jutnak a bevándorlóellenes szélsőségesek (mint pl Le Pen-ék Franciaországban), akkor az összes többi követni fogja, mondván, nem ők kezdték. Az emberek nem buták. A végtelenségig semmit em lehet és nem is kell tolerálni. Franciaországban már voltak bevándorlás és iszlám ellenes tüntetések, Németországban terjed a Pegida (már van Ausztriában is, sőt, Dániában, Angliában és Kanadában is), bár ez a mozgalom még elég kicsi.


Európa szerintem kezd magához térni, mert egyre nagyobb mindenhol a bevándorlóellenesség. Nem az európai bevándorlók miatt, hanem az arabok, afrikaiak, kultúrnépek miatt. Nem állapot ami most megy, de előbb utóbb biztos, hogy hatalomra jutnak a szélsőségesek. A francia merénylet után Le Pen facebook oldala pár nap alatt 30-40ezer új likeot kapott. Ez azért mindent elárul.

2015. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!