Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Európából?

Mi lesz Európából?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szörnyű.

Tele van UK,Franciaország,Belgium,Hollandia,Svédország muzulmán bevándorlóval,akik egyre többen és többen vannak,egyre több kapja meg közülük az állampolgárságot.

Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni ? Tragikus,hogy a csökkenő népességet nem gyerekvállalási kedv népszerűsítésével,hanem bevándorlókkal oldották meg...

Arra nem gondoltak,hogy a mostani munkák felét úgyis gépek fogják végezni,ezért nem lesz szükség akkora lakosságra Európában ? Továbbá semmi nem tiltja nekik,hogy pártot alapítsanak,stb..

Ha egyszer többségbe kerülnek egy országban,akkor lesz nemulass a véleményem szerint.

Mikor kapnak észbe a politikusok? Folyton jelentik ki,hogy a multikulturális modell megbukott,de semmit nem tesznek elllene. Vagy már nem is tudnak?

Svédországban évente 100.000 muzulmán bevándorló érkezik. A múltkor kijelentették,nem számít,hogy nincs rá pénz,majd kerítenek valahonnét.

Szerintem Svédország lesz az első,amelyik néhány éven belül megszűnik,mint "Svédország". Az a szerencséjük a svédeknek,hogy lesz hova átköltözniük,mivel van 3 másik szinte ugyanolyan gondolkodású és kultúrájú nép ( finnek,norvégok,dánok) És e 3 országban elhanyagolható a muzulmánok aránya. Mi lesz a többi európai országgal ahol muzulmánok élnek ? átköltöztetik őket Svédországba ? Nekem ilyesmi is az eszembe jutott.


2015. márc. 27. 16:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Szerintem meg neked magas az, h két vallás ELFÉR egymás mellett. Csak a hozzád hasonlóak nem tudják megemészteni, h más gondolkodású emberek is vannak a világon."


Ahha ,értem. Szóval ha szerinted elfér egymás mellett kettő vallás,akkor miért nem élnek együtt a többi emberrel ? Miért hoznak létre maguknak KÜLÖN KERÜLETEKET,ahol élnek ? ha elfér a vallás egymás mellett,adj már erre értelmes magyarázatot,ha megkérhetlek! És ne ítélj egy kijelentésem alapján.

2015. márc. 27. 17:08
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Az a legnagyobb gond, hogy európában(Németország) tele van török munkásokkal(iszlám vallásúak), legutóbb 5 millió munkásról hallottam. Szerinted mi lenne ha fellázadnának? Ezek a nyomoroncok a vallás miatt ölnek(ISIS). Hogy férne meg két vallás egymás mellet?
2015. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, de szerintem nem lesz olyan mint most.
2015. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Ugyan úgy egy kontinens lesz, mint most, csak megváltozik a lakóinak összetétele. A lakóinak kultúrájától függetlenül csak egy Földrész marad, semmi több.
2015. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

# 11

"Szóval ha szerinted elfér egymás mellett kettő vallás,akkor miért nem élnek együtt a többi emberrel ? Miért hoznak létre maguknak KÜLÖN KERÜLETEKET,ahol élnek ?"


Te szerencsétlen, mond már el, h szerinted hol élnek Európában külön kerületekben a vallásos emberek?

2015. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

Én annyira azért nem látom sötétnek a helyzetet, az emberek nem hülyék.

Nézd meg Franciaországot, már a 2. vagy 3. legerősebb párt a Francia Nemzeti Front, ami kimondottan bevándorlás ellenes, és az igazi franciákat részesítenék előnyben. Olvastam, hogy a német Pegida mozgalom, mely hasonlóan bevándorlás ellenes, párttá alakul, legalábbis folyamatban van. Angliában is erősödik az UKIP, Németország meg a kanadai/ausztrál típusú bevándorlási rendszert veszi át, nézni fogják a végzettséget, a nyelvet, stb, és aki elhasal, az mehet vissza a fenébe.


Norvégiával és Svédországgal az a probléma, hogy túlságosan engedékenyek, liberálisok. Svédország menthetetlen, ez tény. Norvégia talán nem, meglátjuk. De Franciaország, Németország és Anglia kezd magához térni, nem hiába erősödnek a szélsőségesek. Az Európai Parlamenti választásokat pl a Francia Nemzeti Front nyerte meg. Ha ez így folytatódik, nem adok 10 évet, és a szélsőségesek fognak kormányozni, de remélem gatyába rázzák Európát.

Svájc jól halad, ott a mecsetépítést is betiltották, aki bűnözik, azt minden körítés nélkül kidobják az országból.

2015. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Te szerencsétlen, mond már el, h szerinted hol élnek Európában külön kerületekben a vallásos emberek?"


Hallottál már Bécs X.kerületéről ? Török kerület,még a bécsi emberek sem teszik már be oda a lábukat évek óta!


De egy kis ízelítő Angliából :


https://www.youtube.com/watch?v=mmV3x7jo_QQ

2015. márc. 27. 22:18
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

"Hallottál már Bécs X.kerületéről ? Török kerület,még a bécsi emberek sem teszik már be oda a lábukat évek óta! "


Bécsben lakok.

A 10. kerületben a lakosság kb 20%-a nem osztrák.

És tudod mi a 3 legnagyobb nemzetiségi csoport a 10. kerületben, sorrendben?

1. Szerbek

2. Törökök

3. Magyarok

2015. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Őzsintén? Egy kalifátus.
2015. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem itt dumálhat bárki, hogy egy fekete vagy egy arab sokkal jobb ember mint egy magyar. Na akkor tessék szépen keresni egy menekülttábort, és arra flangálni késő éjjel. Utána keressetek fel egy színmagyar utcát, és flangáljatok ott éjszaka. Az esetleges eltéréseket lehet ide beírogatni. Ha egyesek ide egy muszlim-afrikai többségű Európát akarnak, akkor miért nem pakolnak össze, és tépnek el Afrikába mondjuk? Egyébként nem sok jót jósolok Európa nyugati felének. Kialakultak a "no-go zónák", gondolom ez is azt mutatja, hogy ott mennyi jóravaló arab és afrikai él.
2015. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!