Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is jó irányba...

Szerintetek is jó irányba haladnak Magyarországon a dolgok?

Figyelt kérdés

A magyar GDP növekedés az egyik legnagyobb a térségben jelenleg.

Elismerem a Fidesznek vannak botrányai, de ennek ellenére is, nincs más, aki vezesse az országot.

Még, ha döcögve is,de előre tolják az ország szekerét.


Az elmúlt 8 évben tönkre tettek bennünket és megalázták a nemzetet.


Az ország két legerősebb pártja is jobboldali, ami azt jelenti, hogy sikerült visszafordítani a baloldali progresszív fertőt, ami az elmúlt 8 évben a nemzetre, mint a szurok rárakódott.


A kormány nem megalkuvó, sem az Uniónak sem Oroszországnak nem kötelezi el magát


A közbiztonság is javult, mióta a Fidesz vezeti az országot.

A puhány baloldalnak 8 éve lett volna változtatni a BTK-n, de nem tette meg.



2015. febr. 13. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


makroadat vs valóság

2015. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Két hét alatt rend lett, az egészségügyet is milyen jól rendbetették: [link]
2015. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nemértem hogy miért nem érezzük ezt a nagy jólétet amiről nap mint nap harsognak a közszolgálati médiák. Négymillió éhező van ebben az országban, nekik ez a GDP adat szerintem nem mond semmit ettől ők nem laknak jól, ha igaz egyáltalán amit állítanak a fideszesek.
2015. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogy mi számít jó iránynak!

Például stadionilag jól haladunk.

2015. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha jólenne az irány nem hagynák el az országot tömegesen az emberek.
2015. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

"A közbiztonság is javult, mióta a Fidesz vezeti az országot. "

Ezt statisztikákra alapozod? Igen, úgy könnyű javulást mutatni hogy megduplázzák a lopás értékhatárait pl. Brafo.


A szegénység nő, ezt hivatalos adatok is megerősítik. Az adósság mértéke nem változik, max átcsoportosul. A forint romlik, egyre többen hagyják el Magyarországot, rengeteg embernek kilátástalan a helyzete és semmilyen segítséget nem képes a kormány felmutatni.


Szerintem az 1-2 kiragadott statisztikai adat semmit sem jelent, én nem látom hogy olyan hatalmas pozitív változások mennének végbe az országba mint amilyeneket a fidesz ígért. 1 millió új munkahely esélytelen, ezt is trükközéssel próbálják elérni(közmunka=segélyezett ember akit munkásként tartanak számon, sokszor értéktelen munkát végezve), oktatás egyre nagyobb csőd, korrupció ugyan úgy abszurd mértékeket ölt mint az mszp idejében.


Amúgy meg amíg a gdp növekedést 1-2 külföldi tulajdonú gyár termelése teszi ki addig nem tudom hogy minek tapsolnak sokan. Leállt az audi termelése 1 hétre, be is dől a magyar ipar. Egy vicc az egész, a fidesz kb európai kínát akar belőlünk csinálni import gyárakkal hogy nőjön a gdp, ahelyett hogy pl helyrehoznák az oktatást és beindítanák az igazi magyar gazdaságot. Amíg ez nem történik meg addig akár meg is duplázódhat a gdp, alig fog nőni az emberek életszínvonala. De az utóbbihoz reális, hosszútávú tervek és kemény munka kellene, előbbihez csak olcsó munkaerő.

[link]

2015. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!