Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is jó irányba...

Szerintetek is jó irányba haladnak Magyarországon a dolgok?

Figyelt kérdés

A magyar GDP növekedés az egyik legnagyobb a térségben jelenleg.

Elismerem a Fidesznek vannak botrányai, de ennek ellenére is, nincs más, aki vezesse az országot.

Még, ha döcögve is,de előre tolják az ország szekerét.


Az elmúlt 8 évben tönkre tettek bennünket és megalázták a nemzetet.


Az ország két legerősebb pártja is jobboldali, ami azt jelenti, hogy sikerült visszafordítani a baloldali progresszív fertőt, ami az elmúlt 8 évben a nemzetre, mint a szurok rárakódott.


A kormány nem megalkuvó, sem az Uniónak sem Oroszországnak nem kötelezi el magát


A közbiztonság is javult, mióta a Fidesz vezeti az országot.

A puhány baloldalnak 8 éve lett volna változtatni a BTK-n, de nem tette meg.



2015. febr. 13. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Gazdasági szempontból többnyire jó irányba haladunk, társadalmi szempontból nagyon nem.

Lehet mínuszolni.

2015. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Olyan érdekes, hogy minden remek és minden szép, csak ezt senki nem érzi a fideszeseken kívül. :D
2015. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az elmúlt 8 évben tönkre tettek bennünket és megalázták a nemzetet."

Így van. Az ugye feltűnt, hogy az elmúlt 8 évből az utolsó 4-ben a Fidesz tette ezt? :) Amúgy akinek szeme van, látja, hogy nem jó irányba haladnak a dolgok. A gazdagok gazdagabbak lettek, a szegények szegényebbek. Az egészségügy romokban, munkanélküliség az egekben (bár a nyilvános statisztikát megszépíti a közmunka, és az, hogy aki nem talál hamar munkát, azt kiveszik a munkanélküliek nyilvántartásából + az elvándorlók sem növelik a munkanélküliek számát). Nyilván az MSZP sem lenne jobb, de ez nem lehet érv a mostani kormány mellett. A közbiztonság javulása szintén attól függ, hogy hogyan végezzük a mérést.

2015. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az elmúlt 8 évben tönkre tettek bennünket és megalázták a nemzetet."


Az elmúlt 8 évből, majdnem 5 év a Fideszé.

2015. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Igen, jeee, keményebbek vagyunk a térségben, mint Románia, hujujujj!!!

2015. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

"Az elmúlt 8 évben tönkre tettek bennünket és megalázták a nemzetet" Föleg az utobbi 5!

"A puhány baloldalnak 8 éve lett volna változtatni a BTK-n, de nem tette meg." Majd most! még fényképezned sem lesz szabad az utcán. Csak keményen!

"Még, ha döcögve is,de előre tolják az ország szekerét." Ez olyan szép! Keretezd be és tedd az ágyad fölé! (Csak az a fránya elöre szo. Ki mondta meg neked, hogy arra van az elöre???)

2015. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Azt ugye vágod, hogy ha egy gazdaságnak a bázisértéke a béka feneke alatt van, akkor ha én legyártok 1 db cukorkát máris 5%-ot növekedett a gazdaság?


Mielőtt fényesre nyalod orbán fosos hátsóját, nézd meg, hogy 2010-2011 között mi kezdődött el, amit utána 11-ben a fidesz elrontott.


Jobboldaliság meg csak egy kamu. A fidesz kőkemény komcsi. Innen is látszik, hogy semmi közöd a politikához, ezért lehetséges, hogy nem kellene erőltetned még ezt.

2015. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Komplikato ***** válasza:
100%
Kb. semmiben nem értek egyet, gazdaságilag, kül- és belpolitikailag, szociális ügyekben az egész egy katasztrófa filmre emlékeztet, csak itt mi vagyunk akik beledöglenek.
2015. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy 2010 óta megelőzött minket Lengyelország, Litvánia és Lettország is az egy főre eső GDP-ben, de nem számít, mert HASÍTUNK és a NEMZETI MAGYAR NEMZET erősebb, mint valaha volt!!!
2015. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Hátha van még remény számodra. Reméljük.


"A magyar GDP növekedés az egyik legnagyobb a térségben jelenleg. "


A Fidesz elsőrangú statisztika hamisító. Csak azért nyomnak több milliárdot a közmunkaprogramba, hogy a statisztikáikat javítsák, miközben rossz mind a dolgozó, mind a nem dolgozó embereknek. Dicsekszenek azzal, hogy a nemzeti dohányboltok visszaszorították a dohányzást. Arról nincs szó, hogy csak a törvényest, a csempészcigi jobban fogy, mint bármikor. Az államadósság is jelentősen növekedett, mégis sikerül eladniuk csökkenésként. A GDP arányos külső adósság ilyen valutában ilyen téren stb. még nyolc feltétel, és csökkent. Persze ők ebből csak annyit mondanak, hogy csökkent. Miközben milliárdokkal nőtt. Jobban, mint az MSZP legtöbb évében. Aztán ott van a GDP is. Az is úgy néz ki, hogy mikor a növekedés elmarad az átlagtól, akkor sunnyogunk/bevágunk valami mást, amikor meg épp jobb, akkor ezzel nyomunk tele mindent. Persze ha megnézzük 2010-ben és most a helyzetet, akkor nyilvánvaló, hogy a GDP növekedésünk összességében kisebb volt, mint azoké az országoké, akik simán beelőztek minket. De sebaj. Satöbbi satöbbi satöbbi.

Szóval az a nagy gazdasági fejlődés nagyrészt egyszerűen ferdítés. Egy kisebbik része pedig egyszerű hazugság.


"nincs más, aki vezesse az országot. "


Nos, ez nincs így. Van egy rakat párt. Csak szavazni kéne rájuk.


"Még, ha döcögve is,de előre tolják az ország szekerét. "


Egyrészt álljatok már le ezekkel. Minden fideszes csak sültgalambokban meg várakban tud beszélni. Én értem, hogy ez nagyon erősen rögzült a komcsi időkből, de akkor is idegesít. Neked nem gáz, hogy ugyanazokban a frázisokban beszélsz, mint Kádár? Ja nem, mert Viktor is ezt teszi, és akkor jó.

Másrészt meg persze, attól függ kinek mi a kritériuma. Ha neked annyi elég, hogy most épp kicsit lassabban csökken a fizetések vásárlóértéke, akkor örülj neki, hogy megetted, hogy így van. Nekem egy kicsit magasabb elvárásaim vannak, mint hogy elhitessenek velem egy olyan hazugságot, hogy egy kicsit kevésbé rossz, mint lehetne.


"Az elmúlt 8 évben tönkre tettek bennünket és megalázták a nemzetet. "


Hát igen. Én ebből is első sorban az elmúlt öt évet emelném ki. A Fidesz úgy adja el az országot külföldön, mint magatehetetlen, ostoba parasztok gyülekezetét, akik képtelenek kiállni magukért. Online tevékenységek közben elég sokszor szóba kerül, hogy magyar vagyok. Valahogy soha nem kellett különösebben magyarázkodnom emiatt. Aztán jött a Fidesz. Megkockáztatom, hogy a II. világháború óta nem volt ilyen rossz az ország megítélése. Nem tudom, neked mi a megalázó. Nekem az, hogy magyarázkodnom kell a származásom miatt eléggé az.


"A kormány nem megalkuvó, sem az Uniónak sem Oroszországnak nem kötelezi el magát "


Ezzel csak az a probléma, hogy eléggé el vagyunk kötelezve az Unió felé. Na megpróbálom egy jó viktoros metaforával én is. Ha egy focicsapatban játszol, de egyik oldal felé sem köteleződsz el a meccsen, szerinted hogy fog reagálni az a csapat, ahová elvileg tartozol?


"A közbiztonság is javult, mióta a Fidesz vezeti az országot. "


Hát én ennek semmi jelét nem láttam.



Azokba már ne is menjünk bele, hogyan kezelik az adórendszert, a focit, a médiát, a törvénykezést, a párbeszédet, az oktatást, a kultúrát, a kisebbségi kérdést, a külpolitikát, stb.

2015. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!