Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem lehet létrehozni...

Miért nem lehet létrehozni egy egységes Európai Egyesült Államokot mint az USA. Miért ellenzik ezt a liberálisok és a nacionalisták is ennyire?

Figyelt kérdés

Az USA meg a szovjetúnió szembenállása csak két szerelmes cívódása volt, se vele se nélküle, amerika CCCP nélkül a hatalmas kihasználatlan hadseregével azóta se tud mit kezdeni. (Egy terroristára jut 1000 lézer vezérlésű bomba)

Valójában amerika és az oroszok is azt a politikát folytatják mint a britek 500 évig, európában senki se legyen túl erős meg gyenge sem, csak civakodjunk, nehogy létrejöjjön egy európai egyesült államok. És ezt beveszi a sok buta ember is hogy a gonosz Brüsszel majd nem hagyja hogy libát tömjünk meg betiltják a disznótort és az agyhalott vezetőink is azt hirdetik hogy Brüsszel az Moszkva, és az átlag magyar még mindig egy olyan országban reménykedik ami már 500 éve halott, de még ha lehetne is Nagy Magyarország, és 3x akkora lenne az országunk, területben meg népességben is.... Mit csinálna egy 300000 négyzetkilométeres ország 30 milliós népességgel a több millió négyzetkilométeres és lassan két milliárdos Kína meg India ellen? Ti egyetértetek hogy európa egy egységes ország legyen egy parlamentel?


2015. jan. 30. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
nem működne az USE. az USA azért működik, mert azok ugyanolyan bevándorlók voltak. itt rohadtul nem ugyanazok
2015. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
te hány éves vagy?
2015. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért kérded?
2015. jan. 30. 13:27
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Talán, mert nem működne?

Amikor az USA-t megcsinálták, akkor az odaköltöző európaiaknak nem volt még ennyire szilárd az indentitásuk, mint a maiaknak.

Abban a korban, könnyebben "összemosták" azt a sok nemzetiséget.


A CCCP pedig nem volt más, mint az Orosz Birodalom utóda.


Kínával meg nem fog tudni versenyezni, a jövőben az USA-nak is gondot okoz majd Kínával versenyezni.

Másfél milliárd emberrel rendelkező ország, gazdaság nagyobbra tud növekedni, mint egy 300 millió vagy 500 millió főből álló.



Szerintem felesleges ezeket a szuperhatalmi álmokat kergetni.

Európa öreg már, elfáradt.

Van elég baja a bevándorlással meg a biológiai fenntartással.

2015. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem?Mert én se akarom!!!
2015. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy életképtelen tákolmány lenne!
2015. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
csak kíváncsi vagyok elmúltál-e már mondjuk 23.
2015. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt az összeesküvés-variációt még nem hallottam, amiről a kérdező beszél és nem is értem a lényegét.


Szerinted kit kell utálni? Most ki a gonosz démon?

2015. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elmőltam már bőven 23 és kb. 1000 történelemmel kapcsolatos könyvet olvastam, ne gondold hogy egy buta, naív 14 éves vagyok aki azt hiszi most találta fel a spanyol viaszt...
2015. jan. 30. 13:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hálistennek,euban nem kell a retek amcsi minta,így tán egy észak-dél,vagy kelet-nyugat polgárháború se lesz.
2015. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!