Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyinnak ilyen tervei lehetne...

Putyinnak ilyen tervei lehetnek, vagy ez csak összeesküvés elmélet?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem Putyin egész másként képzeli az "Eurázsiai Uniót", mint amilyennek elmondja.

Azzal, hogy ilyen pártokat finanszíroz az EU-ban, azzal biztos, hogy tervei vannak.


Szerintem ő a Szovjetunió egy nagyobb, kiterjedtebb, de konszolidáltabb és államkapitalista verzióját akarja létrehozni.


Franciaországban amúgy sem népszerű Amerika, meg a NATO, simán tudja őket befolyásolni.


Putyin, valószínűleg egy nagy nagy uniót akar csinálni mely Vlagyivosztoktól Cataniáig terjed.


Ezek gyakorlatilag világuralmi tervek.

A nemzetiradikális meg radikális baloldali radikális pártokon keresztül próbálja ezt beadagolni.


Lenne egy 700 millió főt számláló unió, mely katonailag, gazdaságilag Kína és az USA felett állna és teljesen energiafüggetlen lenne.



2015. jan. 23. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Putyin az Eurázsia uniót nyíltan képviseli nem így brüsszeli nyilatkozata is volt azt hiszem az orosz külügyminiszternek erről.

Marine Le Pen képe az oldalon XD :D :D XD

A 444 az összeesküvések hivatalos oldala.

2015. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom ezt elképzelni, törekvései, terve lehet, a megvalósítása más kérdés, bár ha megnézem a linkelt oldalt akkor már nem annyira is kell komolyan venni.
2015. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Putyin azért finanszíroz EU ellenes pártokat, hogy gyengítse a EU-t, lassítsa az integrációt. Ennyi. Nem kell ennél többet belelátni.
2015. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A világ is úgy kezdődött hogy Putyin fingott egyet.
2015. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kulcsos7 ***** válasza:
444....azt ne vedd komolyan.
2015. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a kedvencem Putyin, de a 444 már antikrisztusnak, sátánnak állítja be.
2015. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Putyin a régi Szovjetunió területét egyesiteni akarja és hozzá csatolni a keleti blokkot ! Szerintem ezt akarja !
2015. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!