Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért próbálják egyesek itt...

Miért próbálják egyesek itt bebizonyítani, hogy minden összeesküvés-elmélet marhaság?

Figyelt kérdés
Az a bebizonyítás itten az esetek nagy részét tekintve veszett tagadásból, személyeskedésből áll és nem normális érvek felhozatalából.
2015. jan. 19. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha szerinted bizonyítani kell, hogy egy összeesküvés-elmélet marhaság, akkor egy elég komoly érvelési hibát vétesz:

[link]

Ezért is nem szokás érdemben válaszolni az ilyenekre. Lehetetlen bizonyítani, hogy egy összeesküvés-elmélet nem igaz. Azt kell bizonyítani, hogy igaz, különben semmi értelme a kérdésnek. Szerinted ki vesz komolyan egy olyan kérdést, amire nem lehetséges jó választ adni? Az emberek többsége amúgy érzi, hogy a kérdésre milyen nehéz (valójában lehetetlen) értelmesen válaszolni, de nem érti miért, és ez eléggé frusztráló.

2015. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Engem például a reptiliánok pénzelnek, hogy értelmes válasz helyett személyeskedjek.
2015. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Körmendi Mátyás ***** válasza:
52%

2-es, komolyan?

Engem az annunakik, de elég gyér a bérezés. :(

Érdemes lenne átmennem a repikhez?

2015. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Az elsőnek igaza van a legtöbb ilyen kérdés ezen az oldalon mint egyetlen igazság állítja be az elméletet persze csupa nagy betűkkel mert úgy igazabb.

Második össze tudnál hozni velük,hogy engem is pénzeljenek?

2015. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Miért próbálják egyesek itt bebizonyítani, hogy bármilyen összeesküvés-elmélet valóság?

Az a bebizonyítás itten az esetek nagy részét tekintve veszett vagdalkozásból, személyeskedésből áll és nem normális érvek felhozatalából.

2015. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%

Mindig viccesek az "egyesek" kezdetű mondat, mert gyakorlatilag azt jelenti hogy fennakadsz néhány ember véleményén, és úgy állítod be, mintha tömeges dolog lenne.


Amúgy én pont azt vettem észre, az "elmélet hívők" próbálnak mindenáron ragaszkodni az elméletükhöz, és a kész tényeket is kiforgatják. Ha meg esetleg megmondod nekik a dolgot, akkor rögtön náci zsidó kommunista leszel.


Normális ember meg le sem áll vitatkozni velük, mert olyan mintha egy hívőt akarnál áttéríteni egy másik hitre.

2015. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!