Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én vagyok ilyen csodabogá...

Csak én vagyok ilyen csodabogár, hogy fogalmam sincs erről a mostani "je suis Charlie" dologról?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, tv-m sincs, csak netem van.

De egyáltalán nem érdekel/t/ ez a mostani terrorcselekmény vagy mi. Komolyan mondom, el sem tudnám mondani mi tortént!!! mindenki a koryezetemben hulyének néz hogy "neked fogalmad sincs az egészről, hol élsz te?"

de nem érdekel EGYÁLTALÁN

Csak címszavaakat tudnék max hogy valami újságírókat megltek, aztán azokat is megolték, meg vannak tuntetések, meg ilyenek. De se nem érdekel az egész, és még véletlenul sem kattintok rá ezekre a hírekre.

Ez nekem teljesen kimaradt!!!! Van elég bajom is, miért szukséges hogy tudjak róla? miért kéne?

/jó oké, a szokásos válasz... de mi van az erőszak áldozataival szerte a világon? az észak koreai táborokban szenvedőkre, afrikai falumészárlások, stb, stb stb.../

Nem akarom feleslegesen terhelni magam rossz hírekel..


2015. jan. 16. 08:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem csodabogárság hanem tájékozatlanság.


A szó nomád értelmében nem muszáj tudnod róla, de ha társaságba jársz akkor elég hülyének fognak nézni ha csak pislogsz amikor szóba kerül.

2015. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!