Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én vagyok ilyen csodabogá...

Csak én vagyok ilyen csodabogár, hogy fogalmam sincs erről a mostani "je suis Charlie" dologról?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, tv-m sincs, csak netem van.

De egyáltalán nem érdekel/t/ ez a mostani terrorcselekmény vagy mi. Komolyan mondom, el sem tudnám mondani mi tortént!!! mindenki a koryezetemben hulyének néz hogy "neked fogalmad sincs az egészről, hol élsz te?"

de nem érdekel EGYÁLTALÁN

Csak címszavaakat tudnék max hogy valami újságírókat megltek, aztán azokat is megolték, meg vannak tuntetések, meg ilyenek. De se nem érdekel az egész, és még véletlenul sem kattintok rá ezekre a hírekre.

Ez nekem teljesen kimaradt!!!! Van elég bajom is, miért szukséges hogy tudjak róla? miért kéne?

/jó oké, a szokásos válasz... de mi van az erőszak áldozataival szerte a világon? az észak koreai táborokban szenvedőkre, afrikai falumészárlások, stb, stb stb.../

Nem akarom feleslegesen terhelni magam rossz hírekel..


2015. jan. 16. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem érdekel, akkor nem érdekel. Leszarom.
2015. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tv, internetről, újságokból is lehet tájékozódni. Ha nem érdekel, ne foglalkozz vele. Szerény véleményem szerint ez van olyan nagy jelentőségű ügy, amiről nem árt ha tud az ember. Már csak azért sem, mert most itt Európában történt valami, nem egy távoli országban a világ másik végén. Szóval nem lehet azt mondani már, hogy nálunk ilyenek úgysem történnek.

És persze nem csak önmagában ez a hír, esemény a fontos, hanem az egész háttere, hogy miért alakult így.

2015. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"afrikai falumészárlások, stb, stb stb..."


Na ja az senkit nem érdekel... Mondjuk a párizsi terrorcselekmény mégiscsak az Európai Únió közepén történt, ahol nem szoktak embereket csak úgy megölni...

2015. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Sok mindenről nem maradtál le, igazából a libsik is csak addig kommentelnek míg valaki fel nem dobja, hogy a holokauszt vagy a cigány bűnözés esetén hol van a szólásszabadság?!

Utána szépen csendben maradnak ők is;)

2015. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szántóvető ***** válasza:
3%
elég ha ennyit tudsz,ez a lényeg: [link]
2015. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Most ez kérdés akart lenni vagy csak dicsekedni akartál egyet?
2015. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem érdekel, akkor minden teszel fel kérdést róla?
2015. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hú, akkor jó.

de azt ajánlom ti se nagyon nézzetek tv-t, sorvassza az agyat.

koszi a válaszokat, további minden jókat!!!

2015. jan. 16. 11:49
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"sorvassza"


:)

2015. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:D


akkor pontosítok: rohaszTYa!!!

2015. jan. 16. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!