Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez ha nem népirtás?

Mi ez ha nem népirtás?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,

te kepmutato vagy. Elsosorban onmagadnak.

Nem hiszem, hogy van a vilagon ATLAGEMBER, aki ne itelne el a gyilkossagot, eroszakot, a korrupciot, a hatalommal valo visszaelest. Attol, hogy ezeket te is eliteled, meg nem vagy semmiben sem kulonb, mint barki mas.


Viszont pld. inszinualsz dolgokat, amik hamisak. Az elobb Vida - hogy kerul kapcsolatba a kerdeseddel? Raadasul, ha valaki nem tudja, hogy o nem zsido, akkor a szovegkornyrzetbol peldanak tunik a ZSIDOK korrupciojara.

"Amúgy önbagukban a zsidókkal nincs baj hanem a képmutató pénzemberekkel van bajom. Ezek hogy nagyrészt ilyen vallásúak arról nem tehetek. Szerintem arról szól az egyenlőség hogy vida ildikókat ugyan úgy ellehessen ítélni korrupcióért meg sikkasztásért mint józsi bácsit. Ez azonban sokszor nem sikerül mert ha megvádolják az ilyen vallásúakat akkor egyből kijátszák az antiszemita kártyát. Pedig ez nem felmentő indok."


Aztan itt az a mondat, "Azt sem értem miért vonultak be swreggel. Miért nem telepdtek úgy le mint németeknél."

Kik, es hova vonultak be sereggel letelepedni.? Azt inszinualod, hogy a zsidok Izraelbe. Nem tudod, hogy zsidok tibb ezer eve elnek Izraelben? Nem tudod, hogy azok, akik nem ott eltek, azok nem viselkettek fegyvert? Milyen, hol felepitett sereggel vonultak be kik, hova, letelepedes celjara?

2014. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Hát én erkölcsös és konzeratív vagyok szerintem."


A tárgyilagos emberek szernt pedig tudatlan, rasszista, gyûlölködõ, hazug, tehát erkölcstelen, a konzeratívizmushoz meg végképp nincs közöd.

Ezt ne vedd sértegetésnek, hanem felviagosításnak, útmutatásnak, hogy mely hibáktól kell megszabadulnod. Természetesen ismeretszerzéssel, amire a qtytqruty egyáltalán nem alkalmas, van viszont sok valódi forrás.


Mindez útmutatás egy meglehetõsen tapasztalt és gyakorlott tanárembertõl. :)

2014. dec. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem népirtás, csak pár vallási fanatikus magánakciója. Légy kicsit objektívebb, akármilyen nehezedre esik is...


Másrészt pedig a kuruc.info-t enyhén szólva sem nevezném hiteles forrásnak...


Kíváncsi lennék, vajon miért nem népirtásoznak ennyire akkor, amikor ártatlan, imádkozó zsidó embereket mészárolnak le egy zsinagógában? Az vajon nem népirtás eszerint a logika szerint?

2014. dec. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

az itteni kommentelok legyenek szivesek nekem irni a tibeti krizisrol.

Amelyik nem tud, az nem liberalis es Izrael ellenes, hanem teljesen egyszeruen antiszemita.

A legtobb Izraelt pocskondiazo

1. nem volt Izraelben.

2. nem beszelt izraeli arabbal

3. altalaban buta... eleg keves olyat lattam akinek nem jott be Izrael es ertelmes volt, ez a marhák divatja.

4. egy komplex kepe van az ottani helyzetrol, egy palesztin propaganda altal eltorzitott keprol beszelunk.

5. Es a vilag tobbi reszen zajlo helyzetek rendszerint nem erdeklik, akkor sem ha nagyobb a gáz.


A palesztinokat az egesz vilag leszarna ha nem zsidok lennenek ott. Annyit lehetne roluk hallani, mint Tibetről. Ergo. . . semmit.

2017. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes kb 3 eve lett felteve - termeszetesen provokacios cellal.

Azota mar talan a kerdezo is tudja, hogy ennek a haz felgyujtasnak a kozelebe sem jartak zsidok. Sot nem is politikai okai voltak. Egyszeruen ket kulonbozo palesztin maffia (ket kulonbozo nagycsalad) kozotti viszalyrol volt szo. Koztorvenyes bunszovetkezetek haboruja.

Ennyi.

2017. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!