Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez ha nem népirtás?

Mi ez ha nem népirtás?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Hát én erkölcsös és konzeratív vagyok szerintem. Nem szeretem ha másokat bántanak érdekelnek az afrikai éhezők érdekelnek a brazilok dolgai mert ők is élhetnének jobban és minden agresszor mintoroszok és amerikaiak is elítélendők izraellel egyetemben. Amúgy önbagukban a zsidókkal nincs baj hanem a képmutató pénzemberekkel van bajom. Ezek hogy nagyrészt ilyen vallásúak arról nem tehetek. Szerintem arról szól az egyenlőség hogy vida ildikókat ugyan úgy ellehessen ítélni korrupcióért meg sikkasztásért mint józsi bácsit. Ez azonban sokszor nem sikerül mert ha megvádolják az ilyen vallásúakat akkor egyből kijátszák az antiszemita kártyát. Pedig ez nem felmentő indok. Ezt tartom nagyon idegesítőnek.
2014. nov. 29. 16:28
 42/55 anonim ***** válasza:
ÉS Vida Ildikó mióta zsidó?
2014. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Nem az és nem is az a lényeg hanem hogy korrupt. Ezért idegwsít hogy mivel felsővezető nehéz elítélni. Ezért mikor meggyanusítanak például zsidokat hogy kereskednek a palesztinok szerveivwl akkor egyből antiszemitáznak.
2014. nov. 29. 17:22
 44/55 A kérdező kommentje:
Valakit csak azért elítélni mert arab vagy zsidó nagyon primitív. Van mind a kettőre példa. Viszont ha egy arab berohan a tömegbe és ártatlanokra támad az elítélendő. Az is amikor másokat ki se wngedik az otthonaikból és agresszívan terjeszkednek és lövik a mentősöket. Azt kellene megérteni hogy agresszió agressziót szül. Békében lehetne élni ha nem lenne mindenki korrupt meg hazug és megpróbálnánk békében élni. Az emberben sajnos megvan a túlélés miatti félelem viszont ezt lehet kezelni.
2014. nov. 29. 17:29
 45/55 A kérdező kommentje:
Egyetértesz?
2014. nov. 29. 17:51
 46/55 A kérdező kommentje:
Ezér mondom én hogy képmutatás van mindenhol. Az emberek nem is gondolnak bele mit érezhet a másik.
2014. nov. 29. 18:15
 47/55 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket miért nem ítéli el senki? A autósgázoló egy csecsemőt is megölt akkor a palesztin az csecsemő gyilkos? Vagy csak zsidó lehet csecsemőgyilkos? Ezekről soha se beszél senki. Mindenki ebben az országban csak a palesztinokat védi.

2014. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Az is az. Ha nekem ütné el és is széttépném vagy dzétakarnám. Viszont erőszak erőszakot szül. Leg elemibb ösztön a védekezés. Nem tudom ki kezdte de okos enged szamár..
2014. nov. 29. 18:34
 49/55 A kérdező kommentje:
Azt sem értem miért vonultak be swreggel. Miért nem telepdtek úgy le mint németeknél.
2014. nov. 29. 18:37
 50/55 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó brazil film a senkiföldjén. Nagyon tanulságos. Persze lesarkítva kis brazil földért harcol két család kicsit unalmas nem az a pörgős film viszont van mondanivalója.
2014. nov. 29. 19:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!