Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban meghaladott lenne a...

Valóban meghaladott lenne a sorkötelezettség?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 21:05
1 2
 11/15 LazyJones ***** válasza:
100%
2001ben "nyóc általánossal" főtörzsőrmesterig lehetett menetelni, a zászlósnál kezdődött feltételként az érettségi megléte. Szóval de, lehetett Bumburnyák őrmester lazán.
2014. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Eleg nagy hiba volt eltörölni.
2014. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nyóc általánossal senki sem lesz őrmester, te tudatlan paraszt!"


Attól még,hogy van róla egy papírja,hogy ő őrmesterként milyen okos,attól még egy tapló a legtöbbje. :D

2014. nov. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igaza van a 11-esnek. Elég a katonasághoz a legtöbb részlegen a 8 általános. Meg is lehet nézni milyen "értelmi" réteg megy el katonának... :D :D
2014. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#5: Én is hasonló cipőben jártam, trükköznöm kellett hogy ne sorozzanak be. Akkoriban olyan munkám volt hogy állandóan napi 10-14 órákat melóztam, de legalább annyi pénzt kerestem vele amennyit később már soha és sikerült egy lakásravalót összeszednem. Ha akkor elvittek volna a hadseregbe, akkor utána kereshettem volna más munkát, a kapitalizmus magasról tett a sorkatonák egzisztenciális problémáira.
2014. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!