Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem értem anno Irakot szétszed...

Nem értem anno Irakot szétszedte Amerika mert aszt hitte hogy vegyi fegyvere van most meg teljesen szét esik és az ottani civilek csak szendvedjenek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Olyan,hogy Irak nem létezik és nem is létezett soha azt csupán Nagy-Britannia hozta létre és csakis egy Huszein féle diktátor tudta összetartani.
2014. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló rátapintott a lényegre. A közel-kelti é(és nem csak közel keleti) mesterségesen létrehozott államok sorra esnek szét, ideológiák, népcsoportok, vallás mentén szépen szétesnek (lásd, jugoszlávia csehszlovákia, irak, palesztína, líbia, ... és egy rakás afrikai ország, akik jeleneg csak gyilkolják egymást).
2014. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz. a válaszokat
2014. aug. 12. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Reszben egyet ertek az elottem szoloval. Csakhat a tortenelem soran sok allam mestersegesen, hoditas utjan lett nagy. Minden olyan allam, ahol tobb nemzetiseg ill tobb vallas el egyutt ugy, hogy van benne tobb nagy letszamu csoport, tkp mesterseges.

Pld Magyarorszagon ma keves a roman a magyarhoz kepest, ok nem okoznak gondot. Viszont pld a ciganysag letszama jelentos a magyarhoz kepest, es ott mar utkoznek a kulturak.

Arrol mar nem is beszelek, hogy tobbnyire vannak olyanok, akiknek az utkozes szitasa meg erdekuk is.

2014. aug. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az USA már bombázta az ISIS-t. A hadseregnek meg egy csomó modern fegyvert adott. Nem hiszem, hogy annyira hagynák szenvedni őket. Ez nem olyan egyszerű, hogy jajj terroristák, szálljuk meg újra Irakot.
2014. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Obama ujra-valasztasa az egesz Kozel Kelet sulyos tragediaja.
2014. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 6

Két éve volt az újraválasztás. Ezzel egy kicsit elkéstél. Amúgy meg mire gondolsz? Baj, hogy kivonultak Irakból?

2014. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!