Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerika megengedheté magának...

Amerika megengedheté magának hogy ismét bevonuljon irak ba, és hogy rendet tegyen a közel keleten? Mint 2003 ban.

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Értem én USA,elnézést.
2014. aug. 8. 19:20
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%
2003-ban sem tudott rendet tenni. Most sem lenne több esélye.
2014. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Most konkrétan az a problémád, hogy megpróbálnák megakadályozni, hogy szélsőséges dzsihadisták népirtást rendezzenek?
2014. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen leépítések vannak a hadseregnél, anyagilag nem biztos hogy jót tenne neki még egy terrorista kergetősdi.
2014. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Most konkrétan az a problémád, hogy megpróbálnák megakadályozni, hogy szélsőséges dzsihadisták népirtást rendezzenek?" Én nem mondtam ilyet,ez csak egy berögződés hogy itt minden kérdésnek ez a látszata.Csak szimplán azért kérdeztem,mert az iraki megszállás eléggé sokba került,és nem áll túl jól ilyen téren az usa.
2014. aug. 8. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2003-ban nem rendet teremtettek, hanem a jelenlegi káosznak az alapjait, amiért az akkori tökéletesen alkalmatlan, fundamentális kormányzatuk volt a felelős. Most pedig aligha mennek már oda, pedig ezúttal tényleg szükség lenne rá.
2014. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor sem sikerül a káoszt és a terrort felszámolni most sem fog.


A gerillaharcosokat csak az ott élő nép intézheti el egyszer is mindenkorra. Külső hatalom csak feltarthatja és és gyengítheti őket, feltéve persze ha nem válogatás nélkül gyilkolászik. Ezt nem sikerült a jenkiknek elérni, feltehetőleg most se jönne össze.

2014. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!