Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem tartjátok gáznak azt, ha...

Nem tartjátok gáznak azt, ha egy menekültet kiutasítanak egy fejlett országból, azért mert egy olyan országból jött, aminek megítélése nem jó? (Pl Jemen, Afganisztán, Irak, stb. )

Figyelt kérdés
Ez szerintem ultragáz, és nagyon közel van a faji alapú megkülönböztetéshez. Igazam van?

2014. jan. 25. 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért volna gáz? Európába milyen alapon akar bejönni egy afrikai? Teljesen más kultúrájuk van, és láthatjuk hogy egyáltalán nem bírnak beilleszkedni, nem is csoda hogy szerte Európában egyre inkább erősödik a szélsőjobb, csak szét kell nézni mi megy az angoloknál, franciáknál, németeknél, svédeknél stb. Az oroszok jól megoldották, megszigorították iszonyatosan a bevándorlási törvényeket, családbarát intézkedéseket hoztak az orosz családoknak, és lám szinte az egyetlen európai ország ahol növekszik a népesség ( és nem a bevándorlók miatt ).Mielőtt még valaki azt mondaná hogy oroszbu*i vagyok megsúgom hogy egyáltalán nem vagyok az csak szimpatizálok az ottani kormánnyal a fentebb leírt intézkedések miatt.
2014. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
13:45: csak éppen Oroszországban egyrészt nem nő a népesség: 20 év után tavaly történt meg először, hogy nem csökkent, hanem stagnált. Másfelől pedig a leggyorsabban ott a kaukázusi muszlimok szaporodnak... Jobban utána kéne nézned a dolgoknak.
2014. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megkapja a menekült státuszt, eleve az kell, hogy komoly veszély fenyegesse ott, ahonnan jön. Tehát éppen, hogy előnyt jelent, ha rossz a származási ország megítélése.
2014. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!