Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem tartjátok gáznak azt, ha...

Nem tartjátok gáznak azt, ha egy menekültet kiutasítanak egy fejlett országból, azért mert egy olyan országból jött, aminek megítélése nem jó? (Pl Jemen, Afganisztán, Irak, stb. )

Figyelt kérdés
Ez szerintem ultragáz, és nagyon közel van a faji alapú megkülönböztetéshez. Igazam van?

2014. jan. 25. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van, szerintem is helytelen. De ilyet tudtommal viszonylag ritkán csinálnak.
2014. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Simán menekülhetne más muszlim többségű országba, még közelebb is van és a kultúra is hasonló.


De, ő Európába akar, mert több a segíly és kivan nyalva az ánusza.

2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Menekültet nem utasítanak csak ki, ha menedékjogot kér, annak megvan a menete. Ha nem találják megalapozottnak a kérelmet, akkor utasítják ki. Ha be sem adja, akkor illegális bevándorló és simán ki lehet rakni.
2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért én úgy gondolom, hogy megesik viszonylag gyakrabban, például Ausztrália Nauru szigetére deportálja a menekültjeit, az EUban pedig gyakran éveken át tartó huza-vona van, hogy mi legyen a menekültel.

Egy másik: miért kell hagyni, hogy olyan állapotok legyenek egyes menekülttáborokban, amilyenek vannak? Gondolok itt az Etiópiai menekülttáborokra tele szomálikkal, (pl dolo-odo) meg pl. a nem is olyan régen kongóban lévő menekülttáborok is elég katasztrofálisak voltak.

A Szomálián belüli állapotokról már nem is beszélek.

2014. jan. 25. 22:30
 5/13 meszike91 ***** válasza:
95%
Szerintem az a gáz hogy menekültek jönnek ide, idegen kútúrájú embereknek semmi keresni valójuk nincsen itt, a multikultúra csak az etnikai feszültségek gerjesztésére jó.
2014. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

Hát azért ilyesmi még Magyarországon is csak a gyakikérdésező kocsmaentellektüell jobboldali szavazók fejében zajlik, nem a ténylegesen menekültkérelmeket elbírálóknál.


Mivel egy menekült sokszor papírok nélkül érkezik, amik akár hamisak is lehetnek, valamilyen kontroll kell, mert ki tudja, hogy a magát orvosnak mondó ember nem körözött köztörvényes-e a saját országában.


De ettől még az olyan csőlátásúak, mint néhány előttem szóló valóban kizárólagosan faji/vallási alapon ítél. Tegnap volt egy Oroszországról szóló videó, amiben annyi látszott, hogy sok muszlim imádkozik egy utcán. Semmi erőszak, semmi konfrontáció, csak ima. Na erre kicsaptak egy hisztiparádét a hozzászólók, hogy már az etalonnak tartott oroszok is lealjasulnak, hogy beengedik az ilyen állatokat.


Azaz azokat, akik békében imádkoztak a videón.


Nem is tudom ki az állat.

2014. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jan. 25. 23:24
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem tartom.

A rasszizmus nagyon jó dolog.

2014. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

6.

Feltehetően zsidók voltak, ők ilyen rasszisták, h ok nélkül utalják a muszlimokat.

De egyébként igazad, van rettentő szánalmas, h így állnak hozzá..

2014. jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Minden bizonnyal azok voltak, elvégre azért szólt az oroszok felmagasztalásáról a kérdés a mocskos, hulladék, liberális Nyugattal szembeállítva.


Jaja, tuti zsidók voltak, most, hogy mondod!

2014. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!