Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hisznek az emberek az...

Miért hisznek az emberek az összeesküvés elméletekben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyi badarság van bennük össze hordva, hogy az valami embertelen. A legmeglepőbb hogy az antimagyar liberálzsidó háttérhatalom létezésében és abban hogy ők irányítják ma a világot nagyon széles körben hisznek. Könyörgöm ez annyira lakótelepi. Arról már nem is beszélve, hogy felvilágosultnak hívják magukat és nyíltan "agymosottnak" és hülyének nézik azokat az embereket akik nem hisznek már a tündérmesékben és nem találnak ki történeteket, azért hogy megmagyarázzák miért nincs munkájuk, pénzük és egyáltalán önálló gondolatuk.
2013. dec. 4. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Válaszolj nekem egy kérdésre.

Miért kell istenként tisztelnünk a zsidókat, négereket, cigányokat és egyéb jöttment, pszichopata módon viselkedő népséget, amikor csak ártanak nekünk?

Ha nincsen semmi a háttérben, akkor mégis kik azok, akik ezt az egészet annyira erőltetik, hogy még az sem érdekli őket, ha belepusztulunk?

2013. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ki tart fegyvert a fejedhez,hogy te tiszteld ezeket a népeket? Nekem még senki sem mondta, hogy szeretnem vagy egyáltalán tisztelnem kéne őket. Egyébként meg a cigányokkal mit lehet csinálni? Rossz a természetük igen de nem küldheted őket sehova mert ez a hazájuk (akármennyire is nem fog tetszeni ez egyeseknek) és bántani sem bánthatod őket mert civilizált európai ember vagy. Akkor meg? Együtt élni kéne megpróbálni.
2013. dec. 4. 22:33
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
én nem hiszek ezekben a dolgokban...de megkérdezném az attilát, meg a gordonkát, a soros alapítvány kapcsolatáról:)
2013. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én itt elsősorban arra gondolok, amikor (nem egy két ilyen embert ismertem, ismerek) akik rá sem hederítenek a tanulásra egész életükben semmit sem tesznek az előrejutásért, aztán meg ott vannak a Tescoban minimálbéren és óbégatnak hogy a SZEMÉT ZSIDÓK, A HÁTTÉRHATALOM, A MULTIK ÖSSZEESKÜDTEK A NÉP ELLEN..stb stb és evvel magyarázzák meg a sanyarú sorsukat, bezzeg abba nem gondolnak bele, hogy ők semmit sem tettek a saját jövőjükért.
2013. dec. 4. 22:39
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Annyira szeretném hinni, hogy nem igaz, hogy le akarnak mosni minket, szolganéppé. Ott kezdődött, hogy szétnyirbálták az országot (településeket vágtak ketté!), ott folytatódott, hogy 93 éve hadisarcot fizettetnek velünk. Egyébként, hogy lakótelepekbe szorultak sok ezren, az még nem indok, hogy egy patkány nyikhaj megvetéssel szóljon ezekről az emberekről. De hát nincs erre kísérlet, összeesküvés, hogy így beszélj, ez magadtól jön.
2013. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
mert sokkal könnyebb másra fogni a dolgokat, mint változtatni valamin vagy csinálni valamit.
2013. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én is éltem lakótelepen, és egyáltalán nem nézem le azokat akik ott laknak, sőt szerintem nagyon kellemes és szép lakások vannak a kívülről zord panel házakban, DE és ez egy nagyon nagy de, te hallottál már egy igazi ízes lakótelepi beszélgetést? két olyan ember között akik több éve nem mozdultak ki otthonról és a legnagyobb program, hogy leugrok a közértbe? Emellett igénytelenek egész nap szotyiznak és teljesen bunkó parasztok? na általában ők a legnagyobb összeesküvés elmélet hívők, antiszemiták.
2013. dec. 4. 22:55
 8/18 anonim ***** válasza:

"Ki tart fegyvert a fejedhez,hogy te tiszteld ezeket a népeket?"


Ja, végülis senki, csak ha fel merem emelni a hangomat, hogy húzzanak el innen, akkor bevágnak a sittre gyűlöletkeltésért és miegymásért.


"Egyébként meg a cigányokkal mit lehet csinálni? Rossz a természetük igen de nem küldheted őket sehova mert ez a hazájuk (akármennyire is nem fog tetszeni ez egyeseknek) és bántani sem bánthatod őket mert civilizált európai ember vagy. Akkor meg? Együtt élni kéne megpróbálni."


Már párszor le lett itt írva a megoldás, ha még nem olvastad, akkor tessék.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__510..

2013. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%

Jó kérdés!

1, Az, hogy "cigány meg zsidó" sokkal érthetőbb a primitív emberek (fasiszták) számára, mint a kapitalizmus politikai gazdaságtana és a marxista, dialektikus materializmus.


2, A problémáknak meg vannak a felelősei: ezek a nagytőkések. Ők azt szeretnék, ha nem őket hinnénk bűnösnek, ezért pénzelnek olyan csoportokat, amelyek ilyen összeesküvés-elméleteket terjesztenek. Figyelemelterelés és bűnbakképzés.


3, Ezek az elméletek, mint minden nemlétező, világtól elrugaszkodott dolog, érdekes a köznép számára. Tehát terjed.


Állítsuk meg ezek terjedését és olvassunk Darwint, Marxot, Engelst, Lenint...

2013. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Én itt elsősorban arra gondolok, amikor (nem egy két ilyen embert ismertem, ismerek) akik rá sem hederítenek a tanulásra egész életükben semmit sem tesznek az előrejutásért, aztán meg ott vannak a Tescoban minimálbéren és óbégatnak hogy a SZEMÉT ZSIDÓK, A HÁTTÉRHATALOM, A MULTIK ÖSSZEESKÜDTEK A NÉP ELLEN..stb stb és evvel magyarázzák meg a sanyarú sorsukat, bezzeg abba nem gondolnak bele, hogy ők semmit sem tettek a saját jövőjükért."


Az ilyenekkel tényleg nagy baj van, leginkább a felelőtlen szülők tehetnek az ilyen kisiklott életekről, de ez még nem ok arra, hogy gúnyolódjunk olyan embereken, akiknek elkeserítőbben alakult az életük, mint nekünk.

Lehet szó egy alkoholista apáról, aki verte a családot és idegbeteg, alkalmazkodni képtelen őrült módjára viselkedett vagy egy ugyanilyen anyáról. Ha a gyerek ebben nő fel, egész gyerekkorában vegetál tanulás és kapcsolatépítés helyett, mert nem lát kiutat, akkor ez lesz belőle.

2013. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!