Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért pontozzák le azokat,...

Miért pontozzák le azokat, akik kiállnak az összeesküvés-"elméletek" mellett?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 13:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Mert butának tartják őket.
2013. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
30%

Mert a lepontozáson kívül mást nem tudnak.

Írtam ki egy kérdést a Pentagonról ma, nézd meg amit összehisztiztek.

2013. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom mert nem értenek velük egyet, azért pontoznak. De amúgy mit számít?
2013. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
Az összeesküvés elméletekben hívők magukat bölcsebbnek tartják azoknál, akik nem fogadják el az "alternatív" magyarázatokat. Akkor miért is zavarja őket mások lepontozása?
2013. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
41%

"Az összeesküvés elméletekben hívők magukat bölcsebbnek tartják azoknál, akik nem fogadják el az "alternatív" magyarázatokat."


Bartom! Az nem tűnik fel, hogy te tartod magad bölcsebbnek? Tükörbe szoktál nézni?

2013. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert egész egyszerűen az összeesküvés elméletek 90%-át valaki saját maga szórakoztatására írta, 9%-át a hül.yék etetése miatt találták ki és jó ha 1%-uk igaz. Olyan hatalmas a h.ülyeségnek eme tengere, hogy kiapadhatatlannak látszik, és a sok sz.rban elveszik az a néhány dolog, ami tényleg igaz (lehet).

Soroljatok fel nekem most 10 konteót, amiről maradéktalanul kiderült, hogy igaz. Én minden igazra mondok 10-et ami nem igaz. Jó játék, nem? Az a vicc, hogy én nyernék.

2013. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
31%

14:11, kezdjük a tervezett elavulással (villanykörte-összeesküvés).


Tessék, cáfold meg. Utána lehet mantrázni hogy höböböböbö hülye konteósok...

2013. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert konteósokkal vitázni értelmesen nem lehet.


Konkrét példa: a WTC-t felrobbantották,állítják.

Kérdem én: bizonyíték van? Mintha szentségtörést követtem volna el, mert bizonyítékot akarok. Első körben: az nincs, mert eltüntették. Na ilyen alapon bármit lehet állítani. Például azt, hogy a föld körül teáskannák keringenek, de ez a kormányoknak nem érdeke, ezért a bizonyítékokat eltüntették.


Aztán előkerült valakitől: termitet találtak. Kérdem: forrás? Linkelnek valamit, hogy találtak alumínium port meg vasport a helyszínen, ez pedig termitre utal.

Erre én: de hát a vas meg az alumínium a leggyakoribb fémek a földön. Bármilyen rozsdás tárgyról vaspor hullik, meg az alumínium is oxidálódik, az lenne a csoda, ha a WTC-ben csak ezeket nem találtak volna. Ez még nem bizonyíték a termitre. Maradjunk annyiban, hogy találtak a helyszínen alumíniumot és vasat.


Konteós reakció: kb. mintha semmit le sem írtam volna, gyakorlatilag figyelembe se vették amit írtam. Ugyanakkor azt sem mondták, miért nem igaz amit írtam, egyszerűen ami a konteónak ellentmond, azt nem veszik figyelembe.


A konteót úgy lehet a legkönnyebben felismerni, hogy a tényeket szelektíven veszik figyelembe,és a lényegtelen apró részleteket felnagyítják.

2013. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
35%
Már hogyne lenne bizonyíték?
2013. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
48%

"14:11, kezdjük a tervezett elavulással (villanykörte-összeesküvés).


Tessék, cáfold meg. Utána lehet mantrázni hogy höböböböbö hülye konteósok..."


Ez nem összeesküvés, hanem termékpolitika. Direkt úgy állítják össze a termékeket, hogy csak szakszervíz tudja javítani, így gyakorlatilag nem csak egy terméket adnak el, hanem egyben egy szolgáltatást is. Amúgy ezt is cáfolnám, lassan 10 éves a mosógépünk, a mikrónk kb 20, a mobilom is lassan 5 és ezeket mind nyugati cégek, kínai gyárai állították elő. Sőt, van egy pár ezer forintos, kb 5-6 éves mp3 lejátszóm is, a legócskább kínai, mégis működik. A 10 éves számítógépemhez gyárilag kapott egér és billentyűzet még mindig hibátlan, csakúgy mint maga a számítógép (persze azért vettem újat azóta). Tehát a termékek többségét nem úgy tervezik, hogy 1 évet bírjon és kaputt. Meg van cáfolva, f.sza mi?

Na akkor most jöjjön pár olyna konteo ami eleve hü.lyeség.

1. Amerika robbantotta fel a WTC-t.

2. A nácik a Holdra menekültek.

3. Hitler zsidó.

4. A nácik az Antarktiszon vannak.

5. Hitler ma is él valahol Dél-Amerikában.

6. Az oltásokkal csak direkt megbetegítenek minket.

7. Az oltásokban mikrochipek vannak.

8. HAARP.

9. Nem járt ember a Holdon.

10. A zsidók megvették Magyarországot.

2013. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!