Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Bostoni bombamerénylet...

A Bostoni bombamerénylet elterelés volt valami másról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nevetségesen hangzik, hogy lehetne mát két fiatalt rávenni, hogy aznap kövessenek el egy ilyet.

Csak úgy viccből rákerestem, másban felmerült-e?

Hát egy embert találtam :)

"Is the Boston Bombing meant to divert our attention from something else?"


Az egész abból jött, hogy néztem az elmebeteg Enigma c. műsort, amiben egy fickó a 2013-as Washingtoni UFO konferenciáról magyarázott. Rákerestem és pont 2013 április 16-án volt??, valami ilyesmi, pont előtte volt a Bostoni merénylet.


Kellő komoly(talan)sággal kezelni a kérdést.



#összeesküvés #elterelés #boston merénylet #ufo konferencia
2013. ápr. 20. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Jaj , ezek a jenkik mindenkit megfertőznek az összeesküvés elméleteikkel.
2013. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanmár.

Már megint az idióta összeesküvés elméletek.

Fejezzétek már be.

Lassan az is 'kiderül" hogy ez is a zsidók műve.

2013. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

A Wall streeti bankárok, a FED bank és benne volt a robbantásban az FBI. Megrendelt robbantás, amivel még jobban meg tudják az embereket félemlíteni, és így jobban ellenőrizhetik őket.


Az amerikai álomnak befellegzett!

2013. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
9/11 was an inside job
2013. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen.Aki nem látja,hogy ez is összeesküvés,annak a feje benne van a fenekébe.
2013. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
A texasi iráni terrorista akcióról akarták elvonni a figyelmet, csak rosszul időzítettek. Meg azért is lett csak ennyi halott.
2013. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ma már az is összeesküvés, ha levegőt veszel! Emögött is a Háttérhatalom van! De az is lehet, hogy a merénylők földönkívüliek voltak!
2013. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Te is Szaniszlóval példázol ember?

A zubbonyt leveszik róla és már megy a felvétel.

Itt nagyon sok fejben vannak bajok.

Sajnos a diliházakat már bezárták.

2013. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Én a bizonyos 9/11 után már nem hiszek senkinek, főleg nem Amerikának.
2013. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Vakondok is látja, hogy mi itt a helyzet.


A 11 család egyike felülszeretne kerekedni a többi 10-en. Ezzel megszegte a megszeghetetlen esküt amit a 11 család a Föld felosztásánál kötött (ugye ez addig szól amíg el nem jő az Antikrisztus).

Don Corleone a család egyik feje, azzal a javaslattal állt elő, hogy az áruló családot el kell tüntetni. Na már most mivel lehetne ezt felülmúlni mint egy szőrös kutyával aki parancsszóra nyomja meg az első szukát akit előállítunk. Így született meg Dagober bácsi aki Micimackó jó barátja, de ezt a TV2 eltitkolja. Ezért a cionisták eltervezték, hogy tova szállnak a Marsra, de előtte megfürdenek a Balatonba. Így jött képbe Magyarország. A magyarok azonban ugrálás közben lebuktatták a nagy fejű békát aki éppen vizelt.


Mi ebből a tanulság? Széllel szemben sose beszélj.

2013. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!