Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nemlehetseges, hogy a magannyu...

Nemlehetseges, hogy a magannyugdij csak figyelem eltereles, es egy sokkal nagyobb disznosagot keszulnek elkovetni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs "apa"!A lányom azt mondta ő már ebbe belepistul. Azt sem tudja mit csináljon. Maradjon a magánnyugdíjnál, vagy váltson. Ez már elég nagy szemétség, ha már ettől nagyobb lesz, akkor itt kemény tüntetések várhatók.
2010. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondoltam én is egy burkolt gazdasági államosításra, de ha megtartja ezeket a vezető részvényeket, jövőre garantált az államcsőd. Valószínűbbnek tartom, hogy eladja ezeket jóval ár alatt.
2010. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ok is szamitanak a tuntetesekre,ezert akarjak,hogy kulfoldi rendoroket is belehessen vetni zavargasok alkalmaval tomegoszlatasra.
2010. dec. 1. 23:42
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok. Lessz is tüntetés, majd figyeld meg. És még kormányváltás is. Ezt nem lehet követni, hogy mit akar a mostani kormány, egyik nap ezt, másik nap azt, de nekünk kuss, amíg természetesen tűrjük. Ilyet még talán soha nem élt meg a Magyar Nemzetünk, mint ami most van.
2010. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Túl sok az időd.

Keress valami hasznos elfoglaltságot, összeesküvés-elméletek gyártása helyett!


Nem kizárt egyébként, de ezt innen se te, se én nem fogjuk tudni megmondani, aki meg meg tudná, az hülye lesz megmondani, ha igen.

2010. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Orbán Viktor legújabb szexbotrányáról akarják elterelni a figyelmet, nézzetek utána!
2010. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
23:51. Neked meg üzenem, hogy tapló vagy, és kész.
2010. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De lehetséges.
2010. dec. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az is épp elég nagy disznóság! de minden lehetséges!
2010. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:

Oké, döntsük meg a kormányt!!! Végre egy kis botrány... De vannak tervek?

És ha sikerül is, akkor kit ültessünk a helyükre??? Szóval ugyanott tartanánk, mint áprilisban...

2010. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!