Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Bostoni bombamerénylet...

A Bostoni bombamerénylet elterelés volt valami másról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nevetségesen hangzik, hogy lehetne mát két fiatalt rávenni, hogy aznap kövessenek el egy ilyet.

Csak úgy viccből rákerestem, másban felmerült-e?

Hát egy embert találtam :)

"Is the Boston Bombing meant to divert our attention from something else?"


Az egész abból jött, hogy néztem az elmebeteg Enigma c. műsort, amiben egy fickó a 2013-as Washingtoni UFO konferenciáról magyarázott. Rákerestem és pont 2013 április 16-án volt??, valami ilyesmi, pont előtte volt a Bostoni merénylet.


Kellő komoly(talan)sággal kezelni a kérdést.



#összeesküvés #elterelés #boston merénylet #ufo konferencia
2013. ápr. 20. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

Most olvastam ezt: [link]

Rögtön ez ugrik be erről:

"Nem tudtuk megölni, de legalább beszédképtelen.


Huhh, főnök - ezt is megúsztuk!"

2013. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Most őszintén, miről akarták volna elterelni a figyelmet? Foglalkozok összeesküvésekkel, de ez nem az. Halhattuk, hogy a Big Bent is fel akarták röpíteni a levegőbe, de, mint ahogy a vallatáson is bevallották, a Big Bent csak akkor tűzték ki célpontnak, amikor már keresték őket, szóval a bostoni merénylet fő prioritású volt, akkoriban még gondoltak a Big benre. Azért működött el ott és akkor a bomba, mert akkor volt a maraton, márpedig egy terroristamerénylet akkor jó, ha erős hatása van (sok ház robban fel/ sok ember hal meg/ sok érték veszik el), így nagyobb a megfélemlítés. Persze az is lehetséges, hogy hazudtak vallatáson, de ezt már nem tudhatom.
2013. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
43%
Egyik nap ezt a videót találtam néhány képpel és videóanyaggal ami szerint megrendezték az egészet nem tudom mi az igazság http://www.youtube.com/watch?v=PoBvcVG7TCE (németül van)
2013. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!