Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ miért nem lép fel az...

Marczell kérdése:

Az ENSZ miért nem lép fel az izraeli hódítás ellen a Közel-Keleten? Miért csak figyelmeztet?

Figyelt kérdés

Nap mint nap halnak meg palesztinok, csak azért mert ott születtek, az izraeli civilek és katonák egyaránt verik, módszeresen irtják az otthonukat elhagyni nem kívánó palesztinokat.

Hogy mi a helyzet ott Közel-Keleten:

http://www.youtube.com/watch?v=zGst4HZhf3o



2013. nov. 30. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi az a kézpénz? :D
2013. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Húhúú micsoda érvek. :D Na nem baj a te csekked is megfog jönni minden hónapban és ilyen kedves rendőrbácsik visznek el ha valami nem tetszik. Hiteled van? S*pás akkor is kiköltöztetnek. Nem ez nincs így ááá de akkor is kiraknak:D

Hiába nézel félre mész szépen a hidegre XD de szép látvány mikor a hülyék a bőrükön érzik hogy hülyék

2013. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Újabb palesztinokért aggódó kérdés köszönjük. Megtudhattuk néhány tőmondatból és egynéhány neten keringő objektív youtubeos videóból".


Szerintem te nem nézted végig azt a videót. Talán az első másodperceknél lecsuktad az ablakot megállapítva: NEM HITELES. Nagyon örülök hogy betettél nekem mindenféle Wikipedias oldalt, valószínűleg azok 100%-ig hitelesek.

Te sem látsz tisztán, én sem látok tisztán. Maradjunk abban hogy senki nem lát tisztán. A videó pedig biztos kamu, megrendezték az egészet persze.

2013. nov. 30. 22:01
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak röviden, kimondottan kerülni szoktam a hasonló szájtépéseket.


"Szerintem te nem nézted végig azt a videót. Talán az első másodperceknél lecsuktad az ablakot megállapítva: NEM HITELES."


Több tucatszor végignéztem ezt a videót de attól ugyanúgy referencia nélküli marhaság marad, ami a Luzsénszky féle Talmud fordításán alapul az idézetek jó része. Ami lényegében egy August Rohling német szerző munkájának lefordításán alapul, ami kivonatos összegzése Johann Andreas Eisenmenger munkájának

aki a 18 század hajnalán, azt kívánta bizonyítani miért keresztényellenesek a zsidók.


Van még néhány gyanúsan ultraortodox izraelita is is akik mondanivalójáról gyanúsan lemaradt a szinkron valamiért és bohóckodó idiótának látszanak. Objektív vágói munkát láthattunk megint csak.

Valamint néhány áldokumentalista jelenet a szörnyen szenvedő palesztinokról, aki naponta 2500 civilt vesztettek, plusz még a maradék 55%-nyi nem civilt.


Meg persze a linkeket és referenciákat is elolvashattad volna, ha a számokra vagy kíváncsi, mert azt én speciel hoztam dögivel.


Az viszont tényleg röhejes volt, hogy egy paródiaműsort próbáltak komoly műsorként eladni, a film készítői:

http://www.youtube.com/watch?v=ta7GJV-pEKk


"Nagyon örülök hogy betettél nekem mindenféle Wikipedias oldalt, valószínűleg azok 100%-ig hitelesek."


A videódnál feltétlenül semlegesebbek és számos forrással alá van támasztva a szócikkek tartalma, így viszonylag hitelesnek tekinthető. Autentikus forrást meg nem igazán tudok hozni, hozzád hasonlóan, mivel sem a jiddisht, sem a tucatnyi arab dialektus egyikét sem beszélem.

2013. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nap mint nap halnak meg palesztinok, csak azért mert ott születtek, az izraeli civilek és katonák egyaránt verik, módszeresen irtják az otthonukat elhagyni nem kívánó palesztinokat."


Ez hazugsag.

Tobbszor irtam mar, hogy turista csoportokat vezetek, ezert SOKAT jarok Izraelben. Zsido es palesztin teruleteken egyarant. TUDOM, hogy a fenti szoveg HAZUGSAG.


De nem kell, hogy nekem higgy. A legegyszerubb modja az igazsag kideritesenek az, hogy kimesz turistakent Izraelbe es csavarogsz, emberekkel beszelgetsz.

2013. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Az ENSZ miért nem lép fel az izraeli hódítás ellen a Közel-Keleten?"

Talán azért, mert megvizsgálták és úgy találták, hogy SZÓ SINCS iZRELI HÓDÍTÁSRÓL.

"Miért csak figyelmeztet?"

Figyelmeztet? Kit mikor? Mire? ( Forr´st, lehetõleg ENSZ dokumentumot! )


A videonak már a bevezetõ szövege is hazugság, a többi méginkább.


( Részletesebben megírták korábban néhányan. )

2013. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, és ha csakugyan a valóságra, a tényekre vagy kíváncsi, fogadd meg # 15 ( 12-01 09:40 ) tanácsát, hogy kimesz turistakent Izraelbe es csavarogsz, emberekkel beszelgetsz.
2013. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!