Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, hogy újra...

Mit gondoltok, hogy újra felépítik a berlini császári palotát?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 1. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszik.

Jó látni, hogy Németország költ a kultúrára is.


Budapesten is gatyába rázhatnánk már a budai palotát.

2013. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég randa épület, de hajrá. Berlinnek úgyis mindegy, szerencsétleg, csúnya, karakter nélküli város.
2013. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Budai várpalota rendezési terve már elkészült, ebben a ciklusban a várkertbazárt (hiány pótló parkolóval), a díszteret, Mátyás templomot csinálják/ csinálták meg, illetve Honvéd Főparancsnokságot. Ezek a beruházások már kivitelezés alatt vannak.

[link]


Ha jövőre is a Fidesz lesz hatalmon, akkor biztos megcsinálják a (Lánchidat a Clark ádám teret), de biztos folytatják a várban is a felújításokat, de az megint jelentős költségeket emészt majd fel.

2013. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Németország úgy ahogy megengedheti de nekünk a karbantartáson túl nem telik ilyenre.
2013. nov. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest elég sok középület újult meg utóbbi években. Ludovikától a Kossuth térig, Műszaki egyetemtől a Váci utcáig (Duna korzóig), Ferenciek teréig... Csak hogy a turisztikailag frekventált helyekről essék szó.
2013. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
helyes
2013. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van-e értelme akkor amikor a városnak sok milliárd eurós adóssága van.
2013. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha valamit egy az egyben újraépítenek. Sokkal jobban tetszik ha az aktuális helyzetet gondolják tovább és valami újat alkotnak. Ami egyszer leomlott, azt hagyják úgy.
2013. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem és akkor a kultúrával mi lenne? A japánok a legjobbak ebben. Őrzik a hagyományokat nem felejtik el kik ők de ugyanakkor a világ legfejlettebb országa.
2013. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as! Szerintem nincs igazad, hanem az utolsóval értek egyet. Fontos a kultúra és a múlt. Ugyanis ennek a pontos ismerete erősít meg.
2013. nov. 2. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!