Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit reagálna a nemzetközi...

Mit reagálna a nemzetközi közvélemény, ha valamelyik dilisnek tartott ország pl. Észak-Korea vagy Irán bejelentené, hogy egy időgép kifejlesztésén dolgozik?

Figyelt kérdés
Komolyan vennék vajon és fenyegetésnek gondolnák?

2013. szept. 17. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Be se kerülne a hírekbe.

Na jó, talán a Blikk rögtön felfújná, h most mi lesz??

2013. szept. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt hiszem, talán Irán már jelentett be valami ehhez hasonlót, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, csak mintha olvastam volna valahol erről.
2013. szept. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kazahsztán már bejelentette, hogy az élet elixírjének felfedezésén dolgozik. Képzeled, mennyire érdekli a világot.
2013. szept. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Azt hiszem, talán Irán már jelentett be valami ehhez hasonlót, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, csak mintha olvastam volna valahol erről."


És tényleg...


[link]

2013. szept. 17. 01:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel a temaban nincs nemzetkozi egyezmeny, amit Iran (avagy barki mas )alairt volna, valamint az idogep meg-NEM-csinalasert senik nem fizetett Irannak, ezert senki nem szol semmit.

Az atombomba meg-NEM-csinalasaert viszont Iran RENGETEG penzt es tudomanyos eredmenyt kapott meg.

2013. szept. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Porig bombáznák.

Akkora befolyása lenne mindenre amihez az atom csak cserkész játékszer.

2013. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól kiröhögnék őket. Az időgépet sosem fogják feltalálni, különben már a mi korunkba is ellátogattak volna vele :)
2013. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem így volt :D ??? Még ha ha valaki galibát is okozna valaki utánajönne és visszacsinálná :D És az egészből nem érzékelnénk semmit az ég világon :D Ha lenne ilyen technológia logikus okokból akkor kőkeményen szabályozva lenne.
2013. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És hallottál már olyan szabályról, amit soha senki nem szegett meg? :)
2013. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha eljött valaki és kijavította akkor számunka az még úgyse történt meg vagy azzal hogy megtörtént. Tök m1. Ha az univerzum a változások miatt létrehoz egy alternatív idővonalat, az számunkra tök m1 mert a miénk akkor is arra fog menni amerre ment. Az idő változásait nem észleljük ennyi. De van olyan elmélet is hogy nem tudsz változtatni még ha akarsz se, mert valami megtörténik. Pl le akarsz lőni valakit de a golyóba repülés közben csapódik be egy villám vagy pont akkor megy el egy kamion és abba csapódik. De valahogy a világegyetem kivédi a paradoxonokat.
2013. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!