Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok hogyan tudnak megélni?

Az oroszok hogyan tudnak megélni?

Figyelt kérdés

Olvastam a numbeo.com néhány adatát a fizetésekről, hogy mi mennyibe kerül. Meg voltam döbbenve, hogy milyen drágák még Moszkvát leszámítva is a lakások, az élelmiszerárak az ottani fizetésekhez képest. Akkor hogyan tudnak az emberek megélni?

Itt vannak a linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt vannak a magyar árak:

[link]



2013. szept. 16. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem ezekben az árakban neked mi a szörnyű. Szinte minden hasonló áron van az oldal szerint, mint nálunk és a medián adózott fizetéseket is a 150-200e-s régióba teszi. Nyilván északabbra nem 100Ft-ért fogják utánad vágni az almát, ha 1000km-ről kell odavonatoztatni, cserébe a hal meg a krumpli kvázi ingyen lesz.
2013. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, de a lakásárak nagyon magasak. Albérlet is nagyon magas.

Így hogyan marad pénzük másra?

2013. szept. 16. 18:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Jöjjenek még válaszok!
2013. szept. 16. 19:37
 4/4 Cpt.Krisz ***** válasza:
Igen, a lakás árak azok tényleg nagyon magasak... amennyiből ott veszel egy 2 szobás 50 négyzetméteres kis panel lakást annyiból Budapesten majdnem, hogy egy házat tudsz venni. Akik oda születtek azok nyilván a családi lakásban élnek, elég ritkán ha tényleg nagyon keményen dolgozik párjával együtt több éven keresztül akkor megengedhetnek maguknak egy saját lakást vagy pedig nyilván bérelnek. Azok pedig akik kisebb városokból mennek moszkvába dolgozni azok általában együtt bérelnek lakást több emberrel. Én egyébként félig orosz vagyok úgyhogy kb képbe vagyok a dolgokkal :)
2013. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!