Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki okozta 9/11-et?

Ki okozta 9/11-et?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a terroristak...sokak szerint a kormany most nem tudom, hogy ki tette?

2013. júl. 29. 08:58
1 2 3 4
 11/40 BlackSword ***** válasza:
55%

Igazad van... Ez ott kezdődött, hogy Mulder és Skuli A tiszeeszlárnál észlelt, békaruhába öltöztetett ufózsidóknak adták át a tervet

, akik koketáltak az perzsabarát izraeli budhistákkal, akik átadták a tervet egy borg kockán bin ladennek, melyet utána a voyager szétlőtt, és utána egy plazmaviharban megsemmisült...

2013. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
Én
2013. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
47%

"valaki csak felvette a többszáz trilliós biztosítási pénzt miután lerobbantották...egy zsidó felsővezető sem ment be aznap dolgozni.nincs ebben semmi összeesküvéstévedés,csak józan logika...10 utasszállító sem tudta volna ledönteni...." Ott a pont.



Kedves kérdező, nézd meg ezt a videót és garantáltan nem maradnak kétségeid. http://www.youtube.com/watch?v=5DglY8OJ1mQ

2013. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Antimod ***** válasza:
51%

Nem tudom. Az viszont nyilvánvaló, hogy mind az FBI, mind a hadsereg bizonyos körei benne voltak a "buliban". Előtte állítólag leépítették a WTC épületeinek egyes biztonsági berendezéseit, és valószínűleg bombákat is elhelyeztek. A környékbeli vadászgépeket elvezényelték hadgyakorlatra. Állítom, hogy bizonyos emberek a médiánál is fel voltak készítve az esetre.

Szóval nem állítható, hogy Bush, Cheney vagy XY személyesen érintett volna benne, de voltak, akik előre tudtak róla, és saját üzleteket kötöttek biztosításra pl. (mint ahogy szinte minden törvénytervezetnél már előre lezsírozza mindenki a maga kis üzletét). A hivatalos fedősztori pedig nagyon gyengére sikerült szerintem, valószínűleg a mass-effectre hajaztak (azaz abban bíztak, hogy az ezerszeri ismétlés, hogy minden csapból a terrortámadás folyik majd megteszi a hatását), és ez részben be is jött: rengeteg embert olyan szinten sokkoltak az események, olyan szinten érzelmileg érintette őket, hogy már csak a bevésődés miatt is képtelenek belegondolni abba, hogy át lettek verve.

2013. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
41%
Maradjunk annyiban, hogy Raymond Hood, Jamaszaki Minoru és segítőtársa, Emory Roth nélkül nem lehetett volna ledönteni a tornyokat.
2013. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
37%
Konkrétan a CIA. De elárulnád nekünk miért fontos ez?
2013. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
55%
El tudott indítani egy háborút az olajért.
2013. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
37%

"Annyit elárulhatok,hogy nem Osama."


Ilyet senki nem is feltételezett. Szóval nem nagy titkot árultál el.

2013. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
37%

"Valóban a terroristák műve volt a dolog, csak sokak szerint a kormány is benne volt ebbe. "


Terroristák = kormány.


Szeretnél még valamit tudni?

2013. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
51%

"egy zsidó felsővezető sem ment be aznap dolgozni."


Ez mondjuk nekem is feltűnt. A zsidóság fellegvárában ahol 10 ezer dolgozóból 8 ezer zsidó 3 ezer nem zsidó áldozat van

2013. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!