Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A zsidók azt akarják csinálni...

A zsidók azt akarják csinálni M. o-val mint a palesztinokkal?

Figyelt kérdés
Mi lesz itt ..?

2013. máj. 25. 21:22
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
24%

12:35, onnan veszem hogy én actually jártam is történelemórákra, még a felsőoktatásban is, és nemcsak a Zsindexről olvasgattam a tündérmeséket.

Hogy te honnan veszed a bullshitjeidet, azt viszont abszolút nem tudom, de jókorákat csúsztatsz és ferdítesz.

2014. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
72%

1. Ilyen durva hazugsagokat meg a magyar iskolakban sem tanitanak, mint amiket az ujjadnol kiszoptal.

2. A vilag TELE RENGETEG HITELES dokumentummal a tortentekrol.

3. Ez magyarul van, talan el tudod olvasni, pedig ez is arab "szemleletu"

[link]

2014. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
19%

1: Be kellett volna járni töriórákra a pláza helyett. Attól hogy te úgy állsz hozzá, mint az egyszeri parasztbácsi a zsiráfhoz ("ilyen állat márpedig nincs!"), a tény még tény marad. Amit te összehadováltál, az kb. az Ezoterika topik színvonalán van, miszerint a Föld belül üreges, odalenn élnek a kakamatyik és gravitáció nem is létezik.

2: Biztosan, úgy meg különösen, hogy csak azt olvasod el ami téged igazol, az összes többi az kuruttyos, meg náci kollaboráns cikk, amit a csúnyarossz antiszemitákok írtak, köpköp, szőnyegalá söpörsöpör.

3: Aha, értem.

"mivel az Amerikai Egyesült Államok feltétlen támogatását élvező Izrael ellenében a Szovjetunió (miután kezdetben támogatta a független Izrael létrehozását, és elismerte az új államot) az arab államokat nyerte meg magának."

Szóval ennyit a bugyuta állításaidról, miszerint a ruszkijok meg az arabok kezdték az egészet.

Ja, és azt is magyarázd meg pls, hogy miféle preventív háború az, ahol a védekező fél kb. ötször akkora területet kebelez be mint a saját országa :DDD Vagy csak a hirtelen ijedtségből lépték túl az önvédelem hatáskörét? :DDD

Komolyan rossz nézni ahogy szerecsenmosdatsz...

2014. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
91%

"A kérdező kommentje:

én megmondom őszintén .. Félek."



Meg is van rá minden okod. A lelki betegségek meglehetősen kinzóak. Ráadásul állandóan, ébren és álomban is fájnak.

2018. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!