Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A zsidók azt akarják csinálni...

A zsidók azt akarják csinálni M. o-val mint a palesztinokkal?

Figyelt kérdés
Mi lesz itt ..?

2013. máj. 25. 21:22
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
24%
Akor bizonyitsd hitele forásokal.
2013. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
18%

Tegye föl a kezét, aki szeretné, hogy az "összeesküvés elméletek, világuralomra törő elméletek, magyarságlealázó-megsemmisítő elméletek" nem léteznek, csak ködös fejekben, csak róka-móka-kacagás!

Ugye mindenki föltette kezét? És szorongva tapasztaljuk, hogy hogy újra, meg újra van itt valami, reálisan tapasztalható. Vesztesek vagyunk a világon, hadisarcot fizetünk 93 év óta, és nem mondjuk: Elég! Nem. Tovább nem.

2013. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
13%

"Akor bizonyitsd hitele forásokal."


Milyen "hitele forásokal"? Nekem az elég, hogy egyre lejjebb csúszunk, megélhetés egyre nehezebb, meg még lehetne részletezni csak nem érek rá, és ne röhögjek már ezen mint amikor legelőször hallottam!

2013. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 tetro ***** válasza:
61%
Ez mondjuk bizonyíthatja simán a pancserságunkat vagy a vezetőink alkalmatlanságot is. Habár én nem csúszok lefelé egyre lejjebb, szóval azt is bizonyíthatja, hogy te csinálsz rosszul valamit, de hogy az összeesküvés elméleteket nem, az tuti.
2013. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
8%

"Habár én nem csúszok lefelé egyre lejjebb, szóval azt is bizonyíthatja, hogy te csinálsz rosszul valamit, de hogy az összeesküvés elméleteket nem, az tuti."


Nekem nincs okom (egyelöre) a panaszra de az szórakoztató, hogy másikszor meg azért panaszkodtok, hogy a "mocsok fityix" miatt egyre rosszabb. :D Ám ezt mondogassátok azoknak is akik önhibájukon kívül nehéz helyzetbe kerültek, nem tudom díjaznák-e. :)

2013. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
12%
AKit kaszinóbol rugtak ki nem rég az el is hiszi hogy a fidesz miat csuszunk egyre lejeb.
2013. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
25%
Sok itt a bibsi...
2013. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
36%

" de az szórakoztató, hogy másikszor meg azért panaszkodtok, hogy a "mocsok fityix" miatt egyre rosszabb."


Mi az uralkodás első szabálya?


MINDENÉRT TE VAGY A FELELŐS.


Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

2013. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim válasza:
76%

"A magyarok egymás életét cseszik tönkre, zsidók meg cigányok se kellenek ide."


Kár hogy több zöld kezet nem adhatok neked, mert úgy gondolom hogy teljesen igazad van ebben.Magyarországon a legnagyobb baj a magyarokkal van.Szerintem.

Nézd csak meg külföldön hogy viselkednek egymással a magyarok!!Eladnák a honfitársukat kilóra.Egyik ismerősöm magyarral lakott együtt, aki le akarta húzni a havi bérlet duplájával.A srác egy Albántól kapott szállást, akinél azóta is lakik.Ennyit a rasszokról.A jobbikban meg a leggyalázatosabb magyarok hisznek, akik már belezavarodtak az életükbe!Nem maradt nekik más, csak az hogy folyton más népekre kenjék a saját hibájukat.Mert ugye az önkritika nem épp a legerősebb magyar erény!

2013. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
71%
Mindenhol sajat maguk az emberek felelossek az orszagukert, s onmagukert, nem masokra kell mutogatni, s a hibat magunkban kell keresni!
2013. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!