Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Anglia, Fro. , Hollandia, és...

Anglia, Fro. , Hollandia, és Belgium miért nem képesek kiépíteni egy erős, nagyon jól szűrő bevándorlási rendszert?

Figyelt kérdés

Olyanokat olvasni, hogy Fro.-ban feketék ütnek-vernek francia lányokat, mert nem kaphatóak a szexre. Angliában már 16-17 évesek banda háborúznak, kábítószereznek, terrorizálják a lakosságot, az összes ilyen bevándorlóval együtt.

Belgiumban ha olyan helyre mész, ahol bevándorlók laknak, minden gond nélkül lelőhetnek, megdobálnak, megerőszakolnak stb, mert "büdös fehér s*ggű"

Hollandiában dettó ugyanez.



Ennek MIKOR lesz már vége? Vagy végleg annyi ennek a 4 országnak?


Miért nem tudnak olyan bevándorlási politikát folytatni mint az USA, Kanada, vagy Ausztrália? Vagy akár Svájc, hogy a legkisebb bűnözésért kidobják az illetőt az országból örökre....Ausztrália pl az ilyeneket be se fogadja...Svájc se.



Mi lesz TÉNYLEGESEN a vége ennek? Mi lesz mondjuk pár 10 év múlva ezzel a 4 országgal?



2013. ápr. 23. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én egy hét alatt két tömegverekedést láttam.. ez se sok
2013. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Problémák tényleg vannak , sokszor nagyobbak is , mint Magyarországon.


Párizsban sok a "nyócker".

A múltkor is ilyen afrikai bevándorlók állítottak meg egy IC vonatot és ki akarták rabolni.


Szerintetek miért erősödött meg Franciaországban a helyi "Jobbik"?(18%)

Azért mert bejött a multikulti szivárványos , liberális álom?


Nem , ez nem fog sokáig működni.Akár csúnya vége is lehet amelyben mind a két fél szenvedni fog.

2013. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Erre szokták azt mondani:

Aki nem hiszi járjon utána-

http://www.youtube.com/watch?v=T_v7lHzOi0g

http://www.youtube.com/watch?v=07BbbdThXDo

Ez a nagy liberalizmus és demokrácia.

Sokszor mutatják a tv-be hogy jajj szegény afrikaiak milyen szegények stb..

De ha olyan szegények akkor mire fel vállalnak 6-8 gyereket.

Aztán ha fehér embert látnak akkor mennek oda tarhálni.

Ha ilyen mértékű lesz ez a bevándorlás akkor az előbb-utóbb polgárháborúkhoz fog vezetni.

2013. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 MolotovPunk ***** válasza:

Nem akarok nagyon bele szólni a témába,de csak annyi észrevételem lenne a témához,hogy lakik ismerősöm nekem is Franciaországban.Franciák nagyon elrontották a bevándorlás politikát.Ott vannak a legrosszabb adatok azon a téren.

Nőtt a bűnözés is nem gyengén jó pár éve.

2013. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Én azt mondom, hogy igen, van gond egyes bevándorlókkal, de közel sincs akkora és olyan mértékű probléma, mint amilyen a kuruc.info meg a többi szélsőséges jobboldali oldalak vetítenek. A youtube-on vannak videók, miszerint veszélyben vannak az emberek, meg ilyenek olyanok történnek, de a tény az, hogy néhány elszigetelt esetet kivéve nincsen probléma. Nagyobb gondot jelentenek a szélsőséges eszmét terjesztő egyének.(aki ilyeneket hangoztat, hogy fehér faj, meg egy kalap alá vesz egyes nemzeteket, attól inkább kell tartani.)
2013. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Háát szerintem pont hogy hatalmas probléma....


És mi lesz 10-20 év múlva? Mi lesz ezekkel az országokkal?


Vagy ezt már sehogy sem lehet megoldani?

2013. ápr. 23. 20:41
 17/22 anonim ***** válasza:

"Háát szerintem pont hogy hatalmas probléma.... "


Elszigetelt esetek vannak, melyeket a szélsőségesen gyűlölködő pártok, média egy része felfúj. Általánosan nem jellemző, hogy minden arab, afrikai, stb bűnöző lenne. Rengeteg tisztességes, adózó arab, fekete ember van itt. Nekem munkatársaim közül van néhány arab és fekete is, mindegyikük rendes, dolgos ember. Nem egy-egy eset alapján kell megbélyegezni egy népet, népcsoportot.

2013. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 mustafa33 ***** válasza:
Ez így van rendjén és jó. Mert ha mi csak megemlítjük a problémát, máris büdös masiniszták vagyunk. De amilyen a helyzet ottan, ők fogják elkezdeni ha túlcsordul a pohár és akkor az majd elfogadható megoldásnak számít. Akár nálunk is. Ha pedig nem, úgy kell nekik.
2013. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Bűnözés az lesz mindig, és nyilván mindig azok fognak bűnözni, akik máshogy nem tudják megoldani (és ezzel most nem őket védem): a bevándorlók, a négerek, a nehéz körülmények között élők. Ezt a nép sínyli meg, de az ország stabilitására, gazdaságára nincs közvetlen, jelentős hatással. A bevándorlók bűnözése miatt nem fognak összeomlani, legfeljebb annak helytelen politikai/gazdasági lereagálásától. Szerintem.
2013. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha az orkok elpusztítják ezeket az országokat, akkor egy erős Magyarország sokkal könnyebben tudja meghódítani a területeket, amin az alacsonyabbrendű lények élnek törzsi szinten.
2013. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!