Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Anglia, Fro. , Hollandia, és...

Anglia, Fro. , Hollandia, és Belgium miért nem képesek kiépíteni egy erős, nagyon jól szűrő bevándorlási rendszert?

Figyelt kérdés

Olyanokat olvasni, hogy Fro.-ban feketék ütnek-vernek francia lányokat, mert nem kaphatóak a szexre. Angliában már 16-17 évesek banda háborúznak, kábítószereznek, terrorizálják a lakosságot, az összes ilyen bevándorlóval együtt.

Belgiumban ha olyan helyre mész, ahol bevándorlók laknak, minden gond nélkül lelőhetnek, megdobálnak, megerőszakolnak stb, mert "büdös fehér s*ggű"

Hollandiában dettó ugyanez.



Ennek MIKOR lesz már vége? Vagy végleg annyi ennek a 4 országnak?


Miért nem tudnak olyan bevándorlási politikát folytatni mint az USA, Kanada, vagy Ausztrália? Vagy akár Svájc, hogy a legkisebb bűnözésért kidobják az illetőt az országból örökre....Ausztrália pl az ilyeneket be se fogadja...Svájc se.



Mi lesz TÉNYLEGESEN a vége ennek? Mi lesz mondjuk pár 10 év múlva ezzel a 4 országgal?



2013. ápr. 23. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Mert a vezetésük olyan: liberális és szabadkőműves.
2013. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hisz az egész lakosságnak szerintem elege van....
2013. ápr. 23. 19:05
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

suletlenseget hordassz ossze

20 eve elek Holandiaban de ilyet meg nem halottam ugye nem mindent hiszel el amit a media kioszt?propaganda az egesz Itt nyugi van szep kertes haz es folyopart hetvegen a toroknel pizza es a marokkoinal fagyizunk a kinai boltban vett ciponkbe.

Itt szepen elunk egymas mellett

2013. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

2. ajánlom neked Párizst. Sokat voltam ott és szerintem egyre rosszabb a helyzet. Amikor a Paris Gare du Nord-nál odajön hozzád egy 10 éves fekete kölyök tört angollal hogy "give me euro", az elég kiábrándító. Az arabok meg állandóan ordibálnak. Közben azt hallom hogy Marseille-ben és a többi délebbi városban sokkal rosszabb a helyzet.

Persze lehet hogy ebből a vidéki francia semmit nem érez, mert ott nincsenek.

2013. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hollandiában pl Rotterdam városának 48%-a mér bevándorló....
2013. ápr. 23. 19:12
 6/22 anonim ***** válasza:
Párizsos vagyok még, most zárták be a Louvre-ot őrök sztrájkja miatt, mert csoportos zsebtolvajok bántalmazzák ott az őröket állandóan, a turistákról ne is beszéljünk.. 18 év alatt ingyenes a Louvre, ezért mennek be.
2013. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

És mi lesz 10-20 év múlva?

Fro. és ezek észbe kapnak vagy végleg ennyi?

2013. ápr. 23. 19:13
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

Ajánlom nézz ki külföldre mielőtt ilyen baromságokat írogatsz. Az általad lefestett helyzet max a jobbikos kampányfilmekben létezik.


Amúgy azért nem tiltják/korlátozzák a bevándorlást mert ezek az országok nagyban építenek a külföldi olcsó munkaerőre. Ha meg korlátoznának is akkor is mi magyarok szívnánk mert a többség csak azért megy ki hogy a szociális rendszeren élősködjön míg az arab tercók dolgoznak is, ameddig meg nem kapják a parancsot teheránból.

2013. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jobbik? Amikor a francia ismerősöm mondta, hogy ha nem lesz változás, akkor katasztrofális következmények lesznek?
2013. ápr. 23. 19:25
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

#9

A francia ismerősödnek lehet hogy el kéne utazni Franciaországba és szétnézni. Most voltam kint hétig Párizsban melózni és az égadta világon semmi probléma nincs,

2013. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!